Appartement te koop: Oudezijds Voorburgwal 171A, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenOudezijds Voorburgwal 171A

Oudezijds Voorburgwal 171A

Burgwallen-Oost, Amsterdam

€ 399.500
Buurt Burgwallen-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 146m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Wonen in een historisch appartement aan de Oudezijds Voorburgwal

Dit appartement uit 1769 ademt Amsterdamse geschiedenis. Met 50 m² woonoppervlak en energielabel B is het een relatief zuinige woning in een monumentaal pand. De vraagprijs van €399.500 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Burgwallen-Oost

Burgwallen-Oost is het kloppende hart van de binnenstad, met een zeer hoge bevolkingsdichtheid. De meeste woningen zijn vooroorlogs en de buurt kent veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een levendige, stedelijke omgeving. Bekijk de buurt Burgwallen-Oost voor meer informatie.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Dirk op 146 meter. Ook SPAR en Albert Heijn zijn om de hoek. Basisscholen zoals St. Antoniusschool (396 m) en De Witte Olifant (562 m) zijn op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via iBuy020 op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 399.500
Prijs per m²€ 7.990
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte101m²
Bouwjaar1769
EnergielabelB
BuurtBurgwallen-Oost
WijkBurgwallen-Oude Zijde
GemeenteAmsterdam

Locatie

Oudezijds Voorburgwal 171A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgwallen-Oost

Inwoners1.675
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgwallen-Oost

Woningvoorraad1.024
Gem. WOZ-waarde€ 549.000
Koopwoningen17%
Huurwoningen83%

Supermarkten

154 binnen 5 km

Dirk
Warmoesstraat 157
146m
SPAR
Warmoesstraat 98H
226m
AH to go
Rokin 36
256m

Scholen

217 binnen 5 km

St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 90 leerlingen
396m
De Witte Olifant
Basisonderwijs · 256 leerlingen
562m
de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
761m

Veelgestelde vragen

Over Oudezijds Voorburgwal 171A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Oudezijds Voorburgwal 171A?

De woning aan Oudezijds Voorburgwal 171A in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €399.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs ligt fors onder het buurtgemiddelde van €800.667. Houd er rekening mee dat dit appartement met 50 m² kleiner is dan het gemiddelde van 99 m² in de buurt. De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de vraagprijs lijkt marktconform voor een woning van dit formaat in de binnenstad.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het centrum van Amsterdam, op 1 km van het treinstation. De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog (7670 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer stedelijke omgeving. Openbaar vervoer is ruimschoots aanwezig, al worden specifieke lijnen niet genoemd.