Kopen›Schagen›Appartementen›Regelhaalder 94

Regelhaalder 94

Warmenhuizen-Zuid, Schagen

€ 449.000
Buurt Warmenhuizen-Zuid, WarmenhuizenBuurt
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 370m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met vrij uitzicht in Warmenhuizen-Zuid

Dit appartement op de tweede verdieping ligt aan een rustige weg in een woonwijk, met vrij uitzicht. Het is een van de appartementen in Schagen die momenteel te koop staan. Met een vraagprijs van €449.000 zit dit appartement aan de hoge kant, zeker vergeleken met het gemiddelde van de buurt.

De woning zelf

Het appartement uit 1998 heeft drie kamers, waarvan twee slaapkamers, en één badkamer. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Er is een vrijstaande stenen garage bij de woning. Volgens de makelaar is het woonoppervlak 116 m², terwijl de BAG-registratie 120 m² aangeeft. De VvE-bijdrage is €218 per maand.

Warmenhuizen-Zuid

Met 960 inwoners is dit een rustige buurt, waar relatief veel 45-plussers wonen. Bewoners van de buurt Warmenhuizen-Zuid geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,2. Een bewoner zegt: "Gezellig en netjes", en noemt het "vriendelijke mensen". De meeste woningen in de buurt zijn koopwoningen.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Albert Heijn zit op 370 meter, om de hoek dus. Kindcentrum de Hoge Ven - De Doorbraak is op 444 meter, ook dichtbij. De huisarts zit op 399 meter. De bushalte Stationsstraat met lijn 157 is op 466 meter. Het treinstation Heerhugowaard ligt op 7,8 kilometer. De gemeente Schagen heeft verder voldoende voorzieningen.

WOZ en adresgegevens

De WOZ-waarde is €416.000, peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 8% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 59% gestegen, van €262.000 naar €416.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van weg- en vliegverkeer blijft onder de norm. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem klei. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, het overstromingsrisico is gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds27 juli 2026

Prijs

Vraagprijs€ 449.000
Prijs per m²€ 3.742
VvE-bijdrage€ 218 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 416.000

Energie

EnergielabelA
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte116 m²
ObjectoppervlakteKadaster120 m²
Inhoud324 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op2e verdieping

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar1998
Type omgevingAan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Buitenruimte

GarageVrijstaande stenen garage

Ligging

GemeenteSchagen
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Regelhaalder 94, Warmenhuizen

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €449.000 ligt 8% boven de WOZ-waarde van €416.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. De vraagprijs is dus hoger dan de laatste officiële taxatie.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer. Het ligt op de tweede verdieping en heeft één woonlaag. De inhoud is 324 m³. Volgens de makelaar is het woonoppervlak 116 m², terwijl de BAG-registratie 120 m² aangeeft.

Hoe is het gesteld met het funderingsrisico?

Het funderingsrisico is laag, volgens de openbare risicodata op adresniveau. De bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Dit is een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 370 meter. Verder zijn er Vomar op 2,2 kilometer, Ekoplaza op 3,7 kilometer, Jumbo op 3,8 kilometer en SPAR op 4,2 kilometer. Binnen vijf kilometer zijn er in totaal zeven supermarkten.

Hoe is de buurt Warmenhuizen-Zuid?

Warmenhuizen-Zuid heeft 960 inwoners, waarvan 37% tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een rustige buurt met veel koopwoningen. Bewoners van de gemeente Schagen geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,2. Een bewoner noemt het "gezellig en netjes".

Wat is de VvE-bijdrage voor dit appartement?

De VvE-bijdrage is €218 per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie. Het is een vast bedrag dat je maandelijks betaalt voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van het appartementencomplex.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De dichtstbijzijnde bushalte is Warmenhuizen, Stationsstraat op 466 meter, met buslijn 157. Het treinstation Heerhugowaard ligt op 7,8 kilometer. Er zijn ook haltes aan de Schelphoek en De Baan, beide met buslijn 157.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is A, een zuinig label. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Het label zegt iets over de energiezuinigheid van de woning, maar zegt niets over de bouwkundige staat.