KopenVeereAppartementenSchoolstraat 6

Schoolstraat 6

Vrouwenpolder, Veere

€ 1.075.000
Buurt Vrouwenpolder, VrouwenpolderBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 220m²
220m² woonoppervlakte
PLUS op 136m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Vrouwenpolder

Dit appartement uit 2006 ademt rust en ruimte. Met 220 vierkante meter woonoppervlak is het een royale woning, midden in het dorp. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. Vergelijk je het met andere appartementen in Veere, dan is dit een forse woning.

Vrouwenpolder

Vrouwenpolder is een dorp met zo'n 720 inwoners, waar het aandeel 65-plussers met 245 relatief groot is. De enige bewoner die een review achterliet, geeft het dorp een 7,63 en zegt: "Dorp met veel voorzieningen en veel toeristen. Heerlijk wonen mooie natuur het strand en zee dichtbij." De buurt is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 263. Het is een plek waar je de ruimte hebt. Meer over de buurt Vrouwenpolder.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 136 meter. Ook de basisschool Basissch De Goede Polder is vlakbij, op 236 meter. Voor de kinderen is er een kinderdagverblijf op 300 meter. Het strand en de zee zijn dichtbij, zoals de bewoner al aangaf. De gemeente Veere biedt een rustige omgeving met veel natuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Betist Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 4.886
Woonoppervlakte220m²
Perceeloppervlakte666m²
Bouwjaar2006
EnergielabelB
BuurtVrouwenpolder
WijkVrouwenpolder
GemeenteVeere

Locatie

Schoolstraat 6, Vrouwenpolder

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
An
26-08-2024
Zon, zee en wind

Dorp met veel voorzieningen en veel toeristen. Heerlijk wonen mooie natuur het strand en zee dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vrouwenpolder

Inwoners720
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Fort den Haakweg 12
136m
PLUS
Herdershof 45
3521m
Jumbo
Dorpsstraat 20
4677m

Scholen

4 binnen 5 km

Basissch De Goede Polder
Basisonderwijs · 49 leerlingen
236m
SVS de Magdalon
Basisonderwijs · 74 leerlingen
4565m
Samenwerkingsschool De Lispeltuut
Basisonderwijs · 79 leerlingen
4651m

Veelgestelde vragen

Over Schoolstraat 6, Vrouwenpolder

Welk energielabel heeft Schoolstraat 6?

De woning aan Schoolstraat 6 in Vrouwenpolder heeft energielabel B.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Vrouwenpolder, maar het is een zeer ruime woning van 220 m² met energielabel B. In de buurt zijn geen recente verkoopprijzen bekend, dus het is lastig te zeggen of het marktconform is. Vergelijk met andere appartementen in de regio om een beeld te krijgen.

Hoe is het wonen in Vrouwenpolder?

Vrouwenpolder is een rustig dorp met veel voorzieningen, zoals een supermarkt en basisschool op loopafstand. Het treinstation ligt op 10,6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De enige review noemt het 'heerlijk wonen' met natuur, strand en zee dichtbij. Het dorp trekt veel toeristen, maar dat hoort bij de locatie.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is geen A-label, maar B is nog steeds een goed label. De exacte energiekosten hangen af van je gebruik en de energieprijzen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er is een basisschool op 236 meter: Basissch De Goede Polder. Ook zijn er andere basisscholen binnen 5 km, zoals SVS de Magdalon en Samenwerkingsschool De Lispeltuut. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad verderop, de dichtstbijzijnde is op 9,2 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,6 km afstand. Dat is niet ideaal als je dagelijks met de trein reist. Voor de meeste reizen zul je de auto nodig hebben.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een appartement uit 2006?

Een woning uit 2006 is relatief modern, dus groot onderhoud aan bijvoorbeeld dak of installaties is nog niet direct nodig. Het energielabel B wijst op redelijke isolatie.