Stationsstraat 103G
Ermelo - Centrum · 3851 NC Ermelo
Een opvallend appartement in het centrum van Ermelo
Dit appartement aan de Stationsstraat 103G in Ermelo is een van de voordeligste opties in de buurt. Met een laatst bekende vraagprijs van €325.000 lag het 44% onder het buurtgemiddelde van €584.095, al was het woonoppervlak van 58 m² ook kleiner dan gemiddeld. Het appartement heeft energielabel B en is gebouwd in 1978. Benieuwd naar andere appartementen in Ermelo? Deze woning staat sinds 16 september 2026 niet meer online.
Ermelo - Centrum: levendig en compleet
De buurt Ermelo - Centrum is een levendige wijk met bijna 3.000 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel eenpersoonshuishoudens (685) en ouderen (995 inwoners zijn 65+), maar ook gezinnen met kinderen (295 huishoudens). De woningvoorraad bestaat voor 44% uit eengezinswoningen en 63% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.
Dagelijkse routine: alles om de hoek
De Aldi ligt op 49 meter. Ook de PLUS (127 m) en Lidl (390 m) zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen is de Protestants Christelijke Basisschool Irene op 308 meter een optie, net als de Prins Willem Alexanderschool (894 m). Het station van Ermelo is op 1 km afstand. De gemeente Ermelo biedt een compleet voorzieningenniveau.
Aanbod via één makelaar
Toen de woning nog online stond, werd deze alleen via Het Geldersch Huys Makelaars op Funda aangeboden.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Stationsstraat 103G, Ermelo
Was €325.000 een eerlijke prijs voor dit appartement?
De vraagprijs van €325.000 lag 44% onder het buurtgemiddelde van €584.095. Dat komt doordat dit appartement met 58 m² kleiner is dan het gemiddelde in de buurt (116 m²). Per vierkante meter was de prijs (€5.603) iets boven het buurtgemiddelde van €5.180. De prijs was daarmee marktconform voor een appartement van deze omvang.
Wat is de ligging van dit appartement?
Het appartement ligt aan de Stationsstraat in het centrum van Ermelo. De Aldi is op 49 meter, de PLUS op 127 meter en het treinstation op 1 km. Het is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand.
Hoe is de buurt Ermelo - Centrum?
Ermelo - Centrum heeft bijna 3.000 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens (685), gezinnen (295) en veel 65-plussers (995). De woningvoorraad bestaat voor 44% uit eengezinswoningen en 63% is koop. Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 1.529 adressen per km².
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 38,1% van de koopwoningen label A en 14,3% label B. Label B is dus iets minder zuinig dan het gemiddelde in de buurt, maar nog steeds goed.
Zijn er scholen in de buurt?
Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Protestants Christelijke Basisschool Irene op 308 meter, gevolgd door de Prins Willem Alexanderschool (894 m) en de Bernhardschool Ermelo (1.080 m).
Hoeveel onderhoud vraagt een appartement uit 1978?
Het bouwjaar was 1978, maar de onderhoudsstaat stond niet in de advertentie. Het energielabel B geeft geen directe aanwijzingen over de staat van onderhoud.





