Koningin Emmalaan 29-27
Ermelo - Noord, Ermelo
Een appartement met vrij uitzicht in Ermelo
Aan de Koningin Emmalaan, in een bosrijke omgeving, ligt dit appartement op de derde verdieping. Met een woonoppervlak van 66 vierkante meter is het een compacte woning, verdeeld over één woonlaag. De vraagprijs van €310.000 ligt 66% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €919.853, wat het aanbod scherp maakt. Het is een van de appartementen in Ermelo die nu te koop staan.
De woning zelf
Het appartement heeft twee kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. De woning is gebouwd in 1964 en heeft energielabel C. Volgens de makelaar is er een balkon aanwezig en is de woning gelegen aan een rustige weg met vrij uitzicht. Het is volle eigendom en de verwarming gaat via blokverwarming. De VvE-bijdrage is €385 per maand. De makelaar geeft een woonoppervlak van 66 m² op, terwijl de BAG-registratie 73 m² vermeldt.
Een rustige buurt met veel 65-plussers
Met ruim 3.100 inwoners, waarvan 34% 65 jaar of ouder is, is dit een rustige buurt. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55 op basis van tien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De buurt Ermelo - Noord heeft een woningvoorraad van 1.383 woningen, waarvan 79% koopwoningen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De huisartsenpraktijk Bekker zit vrijwel naast de deur, op 9 meter, en de Service Apotheek is om de hoek. Voor boodschappen kun je terecht bij PLUS op 612 meter, Aldi op 692 meter en Lidl op 772 meter. Basisschool Irene ligt op 936 meter, en het treinstation Ermelo is op 670 meter lopen. Buslijn 501 stopt bij halte De Meerkanten op 483 meter. De gemeente Ermelo heeft verder een ziekenhuis op 907 meter.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is €244.000 met peildatum 1 januari 2025, en de vraagprijs ligt 27% boven die waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 146% gestegen, van €99.000 naar €244.000. Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer en spoorweglawaai blijft onder de norm. Het funderingsrisico is laag, op zandgrond, maar dit is een gebiedsindicatie. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, terwijl het overstromingsrisico laag is.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Midden Nederland Makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Koningin Emmalaan 29-27, Ermelo
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De WOZ-waarde van deze woning is €244.000 met peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs van €310.000 ligt 27% boven die WOZ-waarde. Dat betekent dat de vraagprijs hoger is dan de gemeentelijke taxatie, maar de WOZ-waarde is geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde overigens met 146% gestegen, van €99.000 naar €244.000.
Wat is de indeling van dit appartement?
Het appartement heeft twee kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. De woning ligt op de derde verdieping en heeft één woonlaag. Volgens de makelaar is er een balkon aanwezig. De woonoppervlakte wordt door de makelaar opgegeven als 66 m², terwijl de BAG-registratie 73 m² vermeldt. De inhoud van de woning is 209 m³.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, volgens openbare risicodata. De bodemsoort is zand en het bouwjaar is 1964. Het gaat om een gebiedsindicatie op adresniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De gegevens komen uit de Atlas Leefomgeving en KCAF.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De huisartsenpraktijk Bekker zit op 9 meter afstand en de Service Apotheek op 185 meter. Voor boodschappen kun je terecht bij PLUS op 612 meter, Aldi op 692 meter en Lidl op 772 meter. Basisschool Irene ligt op 936 meter. Het treinstation Ermelo is op 670 meter lopen, en bushalte De Meerkanten met lijn 501 ligt op 483 meter.
Hoe is de buurt Ermelo - Noord?
De buurt heeft ruim 3.100 inwoners, waarvan 34% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55 op basis van tien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen."
Wat is de VvE-bijdrage voor dit appartement?
De VvE-bijdrage is €385 per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie. Het appartement heeft blokverwarming en is volle eigendom. Wat er precies in de VvE-bijdrage zit, staat niet in de advertentie.
Hoe is de geluidsbelasting op dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 44 dB Lden, peiljaar 2022, en die van spoorweglawaai is 43 dB Lden, peiljaar 2023. Beide blijven onder de geluidsnorm. Het gaat om openbare risicodata op adresniveau, een indicatie op gebiedsniveau en geen meting ter plaatse.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel van deze woning is C. Dat is een gemiddeld label op de schaal van A++++ tot G. Het label zegt iets over de energieprestatie van de woning, maar zegt niets over de bouwkundige staat. De woning is gebouwd in 1964 en heeft blokverwarming.





