Calandstraat 21
Kern Sas van Gent, Terneuzen
Een huis met karakter in Sas van Gent
Aan de Calandstraat 21 in Sas van Gent staat een twee-onder-één-kapwoning uit 1946. Met een vraagprijs van €225.000 ligt deze woning scherp geprijsd ten opzichte van het buurtgemiddelde. De woning is onderdeel van het aanbod van twee onder een kapwoningen in Terneuzen.
De woning zelf
Deze woning heeft drie kamers en een woonoppervlakte van 78 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 94 m² aangeeft. Het perceel is volgens de makelaar 258 m² groot, maar de BAG-registratie noemt 226 m². Het energielabel is D.
Kern Sas van Gent
Met ruim 3.500 inwoners is dit een levendige dorpskern. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,0. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", een ander zegt: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen".
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Albert Heijn ligt op 330 meter, de Lidl op 406 meter. Basisschool De Statie is om de hoek, op 246 meter. De huisarts zit op 266 meter. Bushalte Suikerplein is op 205 meter met lijnen 511, 513 en 606. Het treinstation ligt op 37,9 kilometer. De geluidsbelasting door wegverkeer is 45 dB en door industrie 48 dB, beide onder de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie op basis van kleigrond en bouwjaar. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, het overstromingsrisico is laag.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Harpe Makelaardij.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Calandstraat 21, Sas Van Gent
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van €225.000 ligt 31% onder de gemiddelde vraagprijs van €323.959 in deze buurt. Per vierkante meter is de prijs €2.885, terwijl het buurtgemiddelde €3.021 per m² is. De woning is daarmee scherp geprijsd ten opzichte van het aanbod in Kern Sas van Gent.
Wat is de indeling van deze woning?
De woning heeft drie kamers. De makelaar geeft een woonoppervlakte van 78 m² op, terwijl de BAG-registratie 94 m² vermeldt. Het perceel is volgens de makelaar 258 m², de BAG-registratie noemt 226 m². Het energielabel is D.
Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico is gemiddeld, een indicatie op gebiedsniveau. De woning is gebouwd in 1946 op kleigrond, wat kan wijzen op houten palen of een ondiepe fundering. Het postcodegebied is een KCAF-aandachtsgebied: 100% van de panden is gebouwd vóór 1970.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De Albert Heijn ligt op 330 meter en de Lidl op 406 meter. Basisschool De Statie is op 246 meter. De huisarts zit op 266 meter. Bushalte Suikerplein is op 205 meter met lijnen 511, 513 en 606. Het treinstation ligt op 37,9 kilometer.
Hoe beoordelen bewoners de omgeving?
Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,0 op basis van 21 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", een ander zegt: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen". Een derde merkt op dat er geen supermarkt meer in het dorp is.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is D. Dit label zegt iets over de energiezuinigheid van de woning, maar niet over de bouwkundige staat. In de buurt heeft 27,1% van het koopaanbod een label D of lager, terwijl 39% een A+ label heeft.





