Kopen›Oss›Appartementen›Terwaenen 56

Terwaenen 56

Centrum-Noord, Oss

€ 295.000
Buurt Centrum-Noord, OssBuurt
Sinds 3 dagen te koop
Woningen staan ± 49 dagen te koop in deze buurt
Albert Heijn op 192m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65 jaar of ouder
AI-samenvatting

Een benedenwoning in het centrum van Oss

Dit appartement aan de Terwaenen 56 ligt in Centrum-Noord, een buurt met zo'n 690 inwoners. Het is een benedenwoning op de eerste woonlaag, gebouwd in 1980. Met een vraagprijs van €295.000 ligt deze woning scherp geprijsd ten opzichte van het buurtgemiddelde. Ter vergelijking: appartementen in Oss hebben een gemiddelde vraagprijs van €352.250.

De woning zelf

De woning heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. Het woonoppervlak is volgens de makelaar 56 m², terwijl de BAG-registratie 55 m² aangeeft. De woning heeft een achtertuin van 23 m² op het westen. Volgens de makelaar is er geen isolatie en wordt de woning verwarmd via een c.v.-ketel. Het energielabel is B. De VvE-bijdrage bedraagt €15.700 per jaar.

Centrum-Noord: een buurt met veel oudere bewoners

Met 33% van de inwoners boven de 65 jaar is dit een buurt met relatief veel ouderen. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 6,34, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een leuke buurt aleen er wonen veel wat oudere mensen dat is jammer voor de jeugd er is geen hangjeugd dus dat is zeer fijn." Een ander noemt het "een goeie ervaring, ee is niet echt iets slechts". De buurt Centrum-Noord heeft 463 woningen, waarvan 43% koopwoningen.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Albert Heijn ligt op 192 meter, om de hoek dus, en de PLUS is twee straten verder. Basisschool De Teugelaar en KC Nicolaas zijn beide op loopafstand. De huisartsenpraktijk zit op 481 meter en de Service Apotheek de Kapel op 117 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Oss, Eikenboomgaard, met lijnen 262, 296 en 662. Het treinstation Oss ligt op 729 meter. De gemeente Oss heeft verder een ziekenhuis in Uden, op 12,2 kilometer.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €228.000, met peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 29% boven de WOZ-waarde. De geluidsbelasting van wegverkeer, spoor, vliegverkeer en industrie ligt niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast gemiddeld, het overstromingsrisico is laag. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Joep Makelaardij.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds12 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 295.000
Prijs per m²€ 5.364
VvE-bijdrage€ 157 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 228.000

Energie

EnergielabelB
IsolatieGeen isolatie
VerwarmingC.v.-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte56 m²
ObjectoppervlakteKadaster55 m²
Inhoud168 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers2
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op1e woonlaag

Bouw

Soort woningBenedenwoning
Bouwjaar1980
Type omgevingIn centrum

Buitenruimte

TuinAchtertuin (23 m²)
Ligging tuinWest

Ligging

GemeenteOss
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Terwaenen 56, Oss

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De WOZ-waarde van deze woning is €228.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs van €295.000 ligt 29% boven die waarde. De WOZ-waarde is een gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Het verschil zegt iets over de verhouding tussen de vraagprijs en de laatst bekende officiële waardering.

Wat is de indeling van deze benedenwoning?

Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. De woning ligt op de eerste woonlaag en heeft een inhoud van 168 m³. Er is een achtertuin van 23 m² op het westen. Volgens de makelaar is er geen isolatie en wordt de woning verwarmd via een c.v.-ketel.

Hoe is de buurt Centrum-Noord beoordeeld door bewoners?

Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 6,34, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een leuke buurt aleen er wonen veel wat oudere mensen dat is jammer voor de jeugd er is geen hangjeugd dus dat is zeer fijn." Een ander noemt het "een goeie ervaring, ee is niet echt iets slechts".

Welke voorzieningen liggen dicht bij deze woning?

De Albert Heijn ligt op 192 meter en de PLUS op 428 meter. Basisschool De Teugelaar en KC Nicolaas zijn beide op loopafstand. De huisartsenpraktijk zit op 481 meter en de Service Apotheek de Kapel op 117 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Oss, Eikenboomgaard, met lijnen 262, 296 en 662. Het treinstation Oss ligt op 729 meter.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een gebiedsindicatie op basis van openbare risicodata, geen inspectie van deze specifieke woning. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast gemiddeld, het overstromingsrisico is laag.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De vraagprijs is €295.000 en het woonoppervlak is volgens de makelaar 56 m². Dat komt neer op €5.268 per m². Ter vergelijking: het buurtgemiddelde voor koopwoningen is €5.359 per m².

Is er een VvE-bijdrage voor dit appartement?

Ja, de VvE-bijdrage bedraagt €15.700 per jaar. Dit staat vermeld in de advertentie. Het is een aanzienlijk bedrag, maar de woning wordt via twee kanalen aangeboden, waaronder Joep Makelaardij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, een zuinig label. Volgens de makelaar is er geen isolatie en wordt de woning verwarmd via een c.v.-ketel. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, alleen over de energieprestatie.