Appartement te koop: Van Vollenhovenstraat 3-904, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenVan Vollenhovenstraat 3-904

Van Vollenhovenstraat 3-904

Nieuwe Werk, Rotterdam

€ 345.000
Buurt Nieuwe Werk, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 175 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 65 dagen
Albert Heijn op 111m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Nieuwe Werk

Dit appartement aan de Van Vollenhovenstraat in Rotterdam is een fijne, lichte woning met energielabel A. Met 48 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het appartement uit 1970 ligt in een rustige straat, vlak bij het park. De vraagprijs van €345.000 is aan de hoge kant voor de grootte, maar past bij de buurt en het energielabel. Er staan momenteel 12 appartementen in Rotterdam te koop.

De buurt Nieuwe Werk

Nieuwe Werk is een groene, stedelijke buurt met veel jonge professionals en stellen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4172 adressen per km²), wat typerend is voor het centrum. De buurt Nieuwe Werk heeft een mix van koop- en huurwoningen, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,5, vooral eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek zit op 111 meter. Ook AH to go en SPAR zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Rotterdamse Schoolvereniging (twee straten verder, 401 meter) en Openbare Basisschool Het Landje (423 meter). Het Erasmiaans Gymnasium voor voortgezet onderwijs ligt op 613 meter. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maarten Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 7.188
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte3961m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA
BuurtNieuwe Werk
WijkRotterdam Centrum
GemeenteRotterdam

Locatie

Van Vollenhovenstraat 3-904, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwe Werk

Inwoners3.150
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuwe Werk

Woningvoorraad1.722
Gem. WOZ-waarde€ 621.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

93 binnen 5 km

Albert Heijn
Vasteland 108
111m
AH to go
Dr. Molewaterplein 40
593m
SPAR
Witte de Withstraat 32 - 34
619m

Scholen

203 binnen 5 km

Rotterdamse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 363 leerlingen
401m
Openbare Basisschool Het Landje
Basisonderwijs · 622 leerlingen
423m
Erasmiaans Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1076 leerlingen
613m

Veelgestelde vragen

Over Van Vollenhovenstraat 3-904, Rotterdam

Welk energielabel heeft Van Vollenhovenstraat 3-904?

De woning aan Van Vollenhovenstraat 3-904 in Rotterdam heeft energielabel A.

Is €345.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €345.000 ligt onder de mediaanprijs van €422.000 in de buurt, maar het appartement is met 48 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 106 m². De gemiddelde prijs per vierkante meter in Nieuwe Werk is €6.891, wat neerkomt op €330.768 voor 48 m², de vraagprijs is dus iets hoger dan dat gemiddelde. Het energielabel A is een pluspunt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,3 kilometer afstand. Dat is op loopafstand, maar wel een flinke wandeling van ongeveer 25 minuten. Er zijn geen specifieke bus- of metrolijnen in de data vermeld, maar in Rotterdam Centrum is het OV over het algemeen goed geregeld.

Wat voor soort buurt is Nieuwe Werk?

Nieuwe Werk is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens (1190 van de 1722 huishoudens). De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau: een supermarkt op 111 meter, een park op 200 meter en meerdere scholen op loopafstand. Het is een relatief veilige buurt, al zijn er 410 misdrijven geregistreerd in de buurt.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op slechts 200 meter afstand.

Hoeveel kost een appartement gemiddeld per vierkante meter in deze buurt?

De gemiddelde prijs per vierkante meter voor koopwoningen in Nieuwe Werk is €6.891. Voor dit appartement van 48 m² komt dat neer op een gemiddelde van €330.768. De vraagprijs van €345.000 ligt daar iets boven, maar het energielabel A en de goede staat kunnen dat verschil verklaren.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn de Rotterdamse Schoolvereniging (401 meter) en Openbare Basisschool Het Landje (423 meter). Voor voortgezet onderwijs is het Erasmiaans Gymnasium op 613 meter een optie.