Appartement te koop: Houtlaan 287, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenHoutlaan 287

Houtlaan 287

Nieuwe Werk, Rotterdam

€ 1.200.000
Buurt Nieuwe Werk, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 134m²
134m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Nieuwe Werk

Dit appartement aan de Houtlaan ademt luxe en rust, midden in het bruisende Rotterdam. Met 134 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in Rotterdam. Het energielabel A++ betekent dat je minimale stookkosten hebt. De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit.

De buurt Nieuwe Werk

Nieuwe Werk is een chique, groene buurt met veel jonge professionals en stellen. De buurt Nieuwe Werk heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (4172 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Albert Heijn om de hoek (218 m). Voor de dagelijkse boodschappen is er ook een SPAR op loopafstand (675 m). Kinderen kunnen naar Openbare Basisschool Het Landje (442 m) of de Rotterdamse Schoolvereniging (467 m). Het Erasmiaans Gymnasium (907 m) is een optie voor voortgezet onderwijs. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maarten Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.200.000
Prijs per m²€ 8.955
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte8628m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++
BuurtNieuwe Werk
WijkRotterdam Centrum
GemeenteRotterdam

Locatie

Houtlaan 287, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwe Werk

Inwoners3.150
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuwe Werk

Woningvoorraad1.722
Gem. WOZ-waarde€ 621.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

92 binnen 5 km

Albert Heijn
Vasteland 108
218m
SPAR
Witte de Withstraat 32 - 34
675m
Albert Heijn
Otto Reuchlinweg 968
726m

Scholen

205 binnen 5 km

Openbare Basisschool Het Landje
Basisonderwijs · 622 leerlingen
442m
Rotterdamse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 363 leerlingen
467m
Erasmiaans Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1076 leerlingen
907m

Veelgestelde vragen

Over Houtlaan 287, Rotterdam

Welk energielabel heeft Houtlaan 287?

De woning aan Houtlaan 287 in Rotterdam heeft energielabel A++.

Is €1.200.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 60% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€750.250), maar het appartement is ook 26% groter dan het buurtgemiddelde (106 m²). De gemiddelde verkoopprijs in Nieuwe Werk is €825.838, dus de prijs is aan de hoge kant, maar niet ongewoon voor een luxe nieuwbouwappartement met energielabel A++.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand, dus je bent er in ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. De buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 4172), dus er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals restaurants (0,1 km) en een park (0,2 km).