Appartement te koop: Veenhof 1016, Wijchen
KopenWijchenAppartementenVeenhof 1016

Veenhof 1016

Woezik, Wijchen

€ 950.000
Buurt Woezik, WijchenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 248m²
248m² woonoppervlakte
SPAR express op 353m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een monumentaal appartement met karakter

Dit appartement in een monumentaal pand uit 1756 ademt geschiedenis. Met 248 m² woonoppervlak is er ruimte genoeg voor een groot gezin of wie graag royale kamers heeft. Het energielabel D is gebruikelijk voor een pand van deze leeftijd. De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke uitstraling en het formaat. Kijk je naar andere appartementen in Wijchen, dan valt deze woning op door zijn historische waarde.

Woezik: rustig en groen

De woning staat in de buurt Woezik, een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,75. Een bewoner zegt: "ik vindt het een leuke en gezellig buurt en met iedereen heb ik een goede band". In Woezik wonen relatief veel gezinnen: 80 huishoudens hebben kinderen, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,7. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (96%) en koopwoningen (78%).

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar SPAR express, dat om de hoek zit. Ook PLUS is twee straten verder, op tien minuten lopen. De Paschalisschool voor basisonderwijs is naast de deur, en de Paulusschool op loopafstand. Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder, naar Pro College Wijchen. De gemeente Wijchen biedt verder voorzieningen zoals een park of plantsoen op loopafstand en een treinstation op twintig minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hans Janssen Makelaars Wijchen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 3.831
Woonoppervlakte248m²
Perceeloppervlakte1520m²
Bouwjaar1756
EnergielabelD
BuurtWoezik
WijkWijchen kern
GemeenteWijchen

Locatie

Veenhof 1016, Wijchen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.8
Lieke Kosterman
26-10-2023
leuke buurt

ik vindt het een leuke en gezellig buurt en met iedereen heb ik een goede band

Buurt statistieken

Gegevens uit Woezik

Inwoners450
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

13 binnen 5 km

SPAR express
Randweg Noord 10
353m
PLUS
Tunnelweg 86
840m
Jumbo
Herenstraat 17
1328m

Scholen

27 binnen 5 km

Paschalisschool
Basisonderwijs · 310 leerlingen
324m
Paulusschool
Basisonderwijs · 205 leerlingen
735m
Jenaplanschool de Buizerd
Basisonderwijs · 352 leerlingen
1087m

Veelgestelde vragen

Over Veenhof 1016, Wijchen

Welk energielabel heeft Veenhof 1016?

De woning aan Veenhof 1016 in Wijchen heeft energielabel D.

Is €950.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van een monumentaal pand uit 1756 met 248 m² woonoppervlak. Vergelijkbare appartementen in Wijchen zijn vaak kleiner of minder historisch. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het onderhoud en de afwerking. Een taxatie kan uitsluitsel geven.

Wat betekent energielabel D voor mijn woonlasten?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1756. Het betekent dat de isolatie matig is en de stookkosten hoger kunnen uitvallen dan bij een modern appartement. Je kunt overwegen om te investeren in isolatie of dubbel glas, maar houd rekening met eventuele monumentenrestricties.

Hoe is de buurt Woezik om in te wonen?

Woezik is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Bewoners geven een 9,75 en noemen het een leuke en gezellige buurt met goede onderlinge banden. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de supermarkt en basisschool zijn dichtbij. Het treinstation van Wijchen is op 1,8 km.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Paschalisschool (324 m) en Paulusschool (735 m). Voor voortgezet onderwijs is Pro College Wijchen op 1,5 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe ver is het naar het centrum van Wijchen?

Het centrum van Wijchen ligt op ongeveer 1,5 km afstand. Daar vind je winkels, restaurants en het treinstation. De woning ligt in een rustige woonwijk, maar je bent snel in het centrum.

Is dit appartement geschikt voor een gezin?

Met 248 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg ruimte voor een gezin. De buurt heeft veel gezinnen en er zijn scholen dichtbij. Houd wel rekening met de indeling van een monumentaal pand, die minder flexibel kan zijn dan nieuwbouw.