Appartement te koop: Westhavendijk 8B, Middelharnis
KopenGoeree-OverflakkeeAppartementenWesthavendijk 8B

Westhavendijk 8B

Middelharnis buitengebied, Goeree-Overflakkee

€ 1.100.000
Buurt Middelharnis buitengebied, MiddelharnisBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 242m²
242m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige omgeving

Dit appartement uit 2023 aan de Westhavendijk in Middelharnis ademt rust en ruimte. Met 242 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A+ is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Goeree-Overflakkee.

De buurt: Middelharnis buitengebied

De buurt Middelharnis buitengebied is dunbevolkt met 420 inwoners. De meeste bewoners zijn tussen de 45 en 65 jaar oud. Het is een rustige omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op loopafstand. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn om de hoek. In de buurt vind je basisscholen zoals de Bosseschool en de Groen van Prinsterer Basisschool, beide op tien minuten lopen. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Blue Living Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 4.545
Woonoppervlakte242m²
Perceeloppervlakte786m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+
BuurtMiddelharnis buitengebied
WijkMiddelharnis
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Westhavendijk 8B, Middelharnis

Buurt statistieken

Gegevens uit Middelharnis buitengebied

Inwoners420
Mannen62%
Vrouwen39%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Kerkepad 7
754m
Lidl
De Hofjes 2
1192m
Albert Heijn
Gedempt Kanaal 99
1201m

Scholen

12 binnen 5 km

De Ark
Speciaal onderwijs · 21 leerlingen
664m
School voor Speciaal Basisonderwijs Het Kompas
Speciaal onderwijs · 74 leerlingen
692m
Christelijke School voor Speciaal Basisonderwijs De Wegwijzer
Speciaal onderwijs · 69 leerlingen
931m

Veelgestelde vragen

Over Westhavendijk 8B, Middelharnis

Welk energielabel heeft Westhavendijk 8B?

De woning aan Westhavendijk 8B in Middelharnis heeft energielabel A+.

Is de prijs van €1.100.000 marktconform voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant voor een appartement in deze buurt. Het is een nieuwbouwappartement met 242 m² en energielabel A+, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar dit object is uitzonderlijk ruim.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het buitengebied van Middelharnis, een rustige omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 39,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat aangeeft dat het niet stedelijk is.

Wat zijn de energiekosten voor een A+ woning?