Windvang 6A

Reusel, Reusel-De Mierden

€ 349.000
Buurt Reusel, ReuselBuurt
Sinds 3 dagen te koop
Woningen staan ± 78 dagen te koop in deze buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in Reusel

Dit appartement aan de Windvang 6A is in 2024 opgeleverd en ligt in een woonwijk in Reusel. Met een energielabel A+++ is het een zuinig huis, en de vraagprijs van €349.000 is marktconform voor de buurt. Het is een van de appartementen in Reusel-De Mierden die nu te koop staan.

De woning zelf

Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. Het ligt op de 2e woonlaag en heeft een woonoppervlak van 52 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 50 m² aangeeft. De woning is volledig geïsoleerd met dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie, en wordt verwarmd via vloerverwarming en een warmtepomp. Het is volle eigendom.

Reusel, een dorp met karakter

Met ruim 7.000 inwoners is Reusel een plek waar veel mensen elkaar kennen. Bewoners van de gemeente Reusel-De Mierden geven hun leefomgeving gemiddeld een 9,3, op basis van twee beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een heel gezellige buurt waar iedereen mekaar kent ook is er een klein speeltuintje voor wat kleinere kinderen." Een ander noemt het "Rustige en fijne buurt woon er sinds kort en bevalt me heel goed!".

Voorzieningen en bereikbaarheid

De huisarts zit op 180 meter, om de hoek dus. Voor boodschappen kun je naar de Aldi op 926 meter of de Jumbo op 1.037 meter, beide op loopafstand. Basisschool De Torelaar ligt op 474 meter. De bushalte Reusel, Wilhelminalaan met lijn 319 is op 683 meter. Het dichtstbijzijnde treinstation is Eindhoven Strijp-S, op 21,7 kilometer.

WOZ en risico's

De WOZ-waarde is €268.000, vastgesteld op 1 januari 2025, en de vraagprijs ligt 30% boven die waarde. In de afgelopen vijf jaar is de WOZ-waarde gestegen van €19.000 naar €268.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 65 dB, boven de norm, en van vliegverkeer 39 dB, onder de norm. Het funderingsrisico is laag op zandgrond. Wateroverlast bij hevige regen en overstromingsrisico zijn laag, hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Revast.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds23 september 2026
Datum ontdekt12 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 349.000
Prijs per m²€ 6.980
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 268.000

Energie

EnergielabelA+++
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingGehele vloerverwarming en warmtepomp
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte52 m²
ObjectoppervlakteKadaster50 m²
Inhoud170 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers2
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op2e woonlaag

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar2024
Type omgevingIn een woonwijk Nabij het openbaar vervoer Nabij een school

Ligging

BuurtReusel
WijkReusel
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2023 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Windvang 6A, Reusel

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €349.000 ligt 30% boven de WOZ-waarde van €268.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. De vraagprijs is marktconform vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de WOZ-waarde is lager. Het verschil is een feit, geen oordeel.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. Het ligt op de 2e woonlaag en heeft een woonoppervlak van 52 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 50 m² aangeeft. De woning is in 2024 gebouwd en heeft energielabel A+++.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, een zuinig label. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd met dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie, en heeft vloerverwarming en een warmtepomp. Het label zegt iets over de energieprestatie, maar niet over de bouwkundige staat.

Hoe is het gesteld met het funderingsrisico?

Het funderingsrisico is laag, op basis van openbare risicodata op adresniveau. De bodemsoort is zand. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning. Het is een feitelijk gegeven, zonder verdere conclusies.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De huisarts zit op 180 meter, om de hoek dus. De dichtstbijzijnde supermarkten zijn de Aldi op 926 meter en de Jumbo op 1.037 meter. Basisschool De Torelaar ligt op 474 meter. De bushalte Reusel, Wilhelminalaan met lijn 319 is op 683 meter. Het treinstation Eindhoven Strijp-S ligt op 21,7 kilometer.

Hoe is de buurt Reusel?

Reusel heeft ruim 7.000 inwoners, waarvan 25% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Reusel-De Mierden geven hun leefomgeving gemiddeld een 9,3, op basis van twee beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een heel gezellige buurt waar iedereen mekaar kent ook is er een klein speeltuintje voor wat kleinere kinderen."

Wat is de gemiddelde vraagprijs in de buurt?

De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €569.244, en de mediaan is €515.000. De vraagprijs van dit appartement ligt 39% onder dat gemiddelde, maar de woonoppervlakte is ook kleiner dan het buurtgemiddelde van 153 m². De prijs per m² is €6.712, gebaseerd op de makelaarsopgave.

Is er geluidsoverlast in de omgeving?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 65 dB Lden, boven de geluidsnorm, en van vliegverkeer 39 dB Lden, onder de norm, beide volgens peiljaar 2022. Dit zijn openbare risicodata op adresniveau, indicaties op gebiedsniveau en geen metingen aan deze woning.