Appartement te koop: Witte de Withstraat 164-3, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenWitte de Withstraat 164-3

Witte de Withstraat 164-3

Kortenaerkwartier, Amsterdam

€ 765.000
Buurt Kortenaerkwartier, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 84m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Chassébuurt

Dit appartement aan de Witte de Withstraat in Amsterdam combineert de charme van 1924 met een energielabel C. Met 94 vierkante meter woonoppervlak is het ruim genoeg voor een stel of klein gezin. De vraagprijs van €765.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar past bij de populariteit van appartementen in Amsterdam.

De buurt Kortenaerkwartier

Het Kortenaerkwartier is een levendige buurt met veel jonge bewoners: de grootste groep is tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De buurt heeft geen reviews op, dus we baseren ons op CBS-cijfers. De omgeving is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Bekijk de buurt Kortenaerkwartier voor meer informatie.

Het leven in de straat

De dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij Albert Heijn op 84 meter, of bij Aldi op twee minuten lopen. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen dichtbij, zoals de Islamitische basisschool Al Maes op 84 meter en de 10e Montessorischool De Meidoorn op 235 meter. Ook een kinderdagverblijf vind je op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BenS Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 765.000
Prijs per m²€ 8.138
Woonoppervlakte94m²
Perceeloppervlakte486m²
Bouwjaar1924
EnergielabelC
BuurtKortenaerkwartier
WijkChassébuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Witte de Withstraat 164-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortenaerkwartier

Inwoners2.210
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Kortenaerkwartier

Woningvoorraad1.078
Gem. WOZ-waarde€ 594.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

150 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
84m
Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
191m
Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
483m

Scholen

194 binnen 5 km

Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant)
Basisonderwijs · 485 leerlingen
84m
10e Montessorischool De Meidoorn
Basisonderwijs · 302 leerlingen
235m
St. Janschool
Basisonderwijs · 434 leerlingen
276m

Veelgestelde vragen

Over Witte de Withstraat 164-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Witte de Withstraat 164-3?

De woning aan Witte de Withstraat 164-3 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €765.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€698.920) en ook boven de mediaan (€675.000). De gemiddelde prijs per vierkante meter is €9.476, wat bij 94 m² neerkomt op €890.744, dus de vraagprijs is relatief gunstig per m². Het is een marktconforme prijs voor een appartement van deze omvang in deze populaire Amsterdamse buurt.

Hoe is de buurt Kortenaerkwartier om in te wonen?

Het Kortenaerkwartier is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en er zijn veel winkels, scholen en horeca in de omgeving. Het is een levendige wijk met een mix van culturen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat het appartement redelijk zuinig is, maar niet top. Labels C en lager komen veel voor in deze buurt: 60% van de woningen heeft label C, 20% heeft B en 20% heeft D of lager. Het bouwjaar 1924 verklaart waarom het label niet hoger is. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is de Islamitische basisschool Al Maes op 84 meter, gevolgd door de 10e Montessorischool De Meidoorn op 235 meter en de St. Janschool op 276 meter. Ook zijn er diverse kinderdagverblijven in de buurt, zoals op 200 meter afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of 20 minuten met het openbaar vervoer. De buurt is verder goed bereikbaar met tram- en buslijnen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?