Appartement te koop: Writsaert 138, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijkAppartementenWritsaert 138

Writsaert 138

Boulevard, Noordwijk

€ 499.500
Buurt Boulevard, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Vomar op 170m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
48% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Appartement met zee- en duinlucht

Dit appartement aan de Writsaert 138 in Noordwijk aan Zee ademt de relaxte sfeer van de kust. Met 70 m² woonoppervlak en energielabel E is het een betaalbare optie in een dure buurt. De vraagprijs van €499.500 is scherp, want het gemiddelde in de buurt ligt op €958.813. Bekijk ook andere appartementen in Noordwijk voor vergelijking.

Buurt Boulevard: rustig en aan zee

De buurt Boulevard is een rustige wijk met veel 65-plussers (285 van de 595 inwoners). Het is een plek waar je de zeelucht opsnuift en de duinen inloopt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken: 67% koopwoningen, vooral gebouwd tussen 1970-1990 (76,5%).

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Vomar, die om de hoek zit op 170 meter. Ook een Lidl, Dirk en Albert Heijn zijn binnen fietsafstand. Basisscholen zoals De Regenboog en Andreas zijn op loopafstand (ruim 4 km), maar voor voortgezet onderwijs moet je naar Teylingen College Leeuwenhorst op 3 km. De gemeente Noordwijk biedt verder een restaurant op 200 meter en een park op 460 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Damen Makelaars B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 7.136
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte2469m²
Bouwjaar1979
EnergielabelE
BuurtBoulevard
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Writsaert 138, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Boulevard

Inwoners595
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boulevard

Woningvoorraad723
Gem. WOZ-waarde€ 680.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen28%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
170m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1406m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1563m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3033m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
4045m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
4062m

Veelgestelde vragen

Over Writsaert 138, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Writsaert 138?

De woning aan Writsaert 138 in Noordwijk (Zh) heeft energielabel E.

Is €499.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform en zelfs aan de lage kant vergeleken met de buurt. De gemiddelde vraagprijs in Boulevard is €958.813, maar dat komt door een paar zeer dure objecten. De mediaanprijs van €722.000 ligt nog steeds hoger. Dit appartement is met 70 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 100 m², wat de lagere prijs verklaart.

Hoe is de buurt Boulevard om in te wonen?

Boulevard is een rustige wijk met veel oudere bewoners: bijna de helft is 65 jaar of ouder. Er zijn weinig kinderen (25 van de 595 inwoners). De buurt heeft een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1449) en veel koopwoningen.