Appartement te koop: Zomerdijkstraat 25-2, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenZomerdijkstraat 25-2

Zomerdijkstraat 25-2

Rijnbuurt-Midden, Amsterdam

€ 675.000
Buurt Rijnbuurt-Midden, AmsterdamBekijk buurt
Vomar op 182m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Rivierenbuurt

Dit appartement aan de Zomerdijkstraat ademt de sfeer van de jaren dertig, met een klassieke indeling en een energielabel E. Met 75 m² woonoppervlak is het een compacte woning in een geliefde buurt. De vraagprijs van €675.000 ligt fors lager dan het buurtgemiddelde van €1.200.881, wat het een opvallend aanbod maakt in de markt van appartementen in Amsterdam.

Rijnbuurt-Midden: levendig en stedelijk

De buurt Rijnbuurt-Midden is een van de dichtstbevolkte stukjes Amsterdam, met een omgevingsadressendichtheid van 5375 adressen per km². De buurt telt veel jonge alleenstaanden en stellen: bijna de helft van de inwoners is tussen de 25 en 45 jaar. Het is een echte stadswijk, waar je de deur uitloopt en midden in het leven staat. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Vomar, die naast de deur zit, of naar de Albert Heijn om de hoek. Ook een Aldi en een Coop zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Daltonbasisschool De Rivieren en de 15e montessorischool van Maas en Waal, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt deze woning via drie verschillende makelaars aangeboden, waaronder Inter immo en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 9.000
Woonoppervlakte75m²
Bouwjaar1936
EnergielabelE
GemeenteAmsterdam

Locatie

Zomerdijkstraat 25-2, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Rijnbuurt-Midden

Inwoners2.220
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Rijnbuurt-Midden

Woningvoorraad1.252
Gem. WOZ-waarde€ 540.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen79%

Supermarkten

145 binnen 5 km

Vomar
Rijnstraat 154-1
182m
Albert Heijn
Rijnstraat 139
247m
Aldi
Gaaspstraat 41
414m

Scholen

180 binnen 5 km

IBS Elif Amsterdam
Basisonderwijs · 195 leerlingen
181m
Daltonbasisschool De Rivieren
Basisonderwijs · 252 leerlingen
181m
15e montessorischool van Maas en Waal
Basisonderwijs · 280 leerlingen
246m

Veelgestelde vragen

Over Zomerdijkstraat 25-2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Zomerdijkstraat 25-2?

De woning aan Zomerdijkstraat 25-2 in Amsterdam heeft energielabel E.

Is €675.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €675.000 ligt 44% onder het gemiddelde van de 21 koopwoningen die momenteel in de buurt te koop staan (€1.200.881). De mediaanprijs in de buurt is €550.000, dus deze woning zit daar boven. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €683.109 weg, wat dicht bij de vraagprijs ligt. Het is een scherpe prijs voor een appartement van 75 m² in deze populaire buurt.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E is een van de minder zuinige labels. Dat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 28,6% van de koopwoningen label B en 19% label A, dus dit appartement scoort minder goed.

Hoe is de buurt Rijnbuurt-Midden qua veiligheid?

In de buurt zijn in de laatste meting 135 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk met 2220 inwoners. De buurt heeft een mix van jonge professionals en gezinnen, en voelt overdag levendig en veilig. Zoals in elke stad is het goed om 's avonds alert te zijn.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 0,4 km afstand vind je een park of plantsoen. Dat is ongeveer vijf minuten lopen. Ook het Martin Luther Kingpark en het Beatrixpark zijn op fietsafstand. De buurt zelf is stedelijk, maar groen is dichtbij.

Hoe lang staan woningen in deze buurt te koop?

Verkochte woningen in de buurt stonden gemiddeld 36 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. De vraag naar woningen in Rijnbuurt-Midden is hoog, dus wees er snel bij als je interesse hebt.

Wat is de gemiddelde prijs per m² in de buurt?

De gemiddelde vraagprijs per m² voor koopwoningen in de buurt is €9.670. Dit appartement heeft een prijs per m² van €9.000 (€675.000 / 75 m²), wat iets onder het gemiddelde ligt. Dat maakt het een relatief voordelige optie in de buurt.

Inter immo
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Inter immo
interimmo.nl
Bekijk
Inter Immo Makelaars BV
huispedia.nl
Bekijk
Inter Immo Makelaars BV
funda.nl
Bekijk
Inter Immo Makelaars Amsterdam
vastgoednederland.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Rijnbuurt-Midden

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appZomerdijkstraat 25-2, Amsterdam
Bekijk