Buitengebied ten noorden van Reusel
Noord-Brabant›Reusel-De Mierden›Reusel›Buitengebied ten noorden van Reusel

Buitengebied ten noorden van Reusel, Reusel-De Mierden

Buurt in Reusel-De Mierden

Buitengebied ten noorden van Reusel heeft 795 inwonersDe meeste zijn 25 tot 45 jaar oud
Er zijn 313 woningen in Buitengebied ten noorden van ReuselMomenteel staan er 6 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Buitengebied ten noorden van ReuselOp basis van geregistreerde woningen

Buitengebied ten noorden van Reusel bevindt zich in de provincie Noord-Brabant, in de gemeente Reusel-De Mierden, in de wijk Reusel De buurt heeft een totaal oppervlakte van 662 hectare, waarvan 644 hectare land en 18 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU16670008. Het postcodegebied is 5541GH-5541WN.

Inwoners

Buitengebied ten noorden van Reusel telt 795 inwoners. Hiervan is 49,7% man en 50,9% vrouw. De meeste inwoners zijn 25 tot 45 jaar (34,6%). De overige leeftijden zijn 22,6% voor '0 tot 15 jaar', 22,6% voor '45 tot 65 jaar', 10,1% voor '65 jaar of ouder' en 9,4% voor '15 tot 25 jaar'. Van de inwoners is 54,7% is ongehuwd, 37,1% is gehuwd, 5,7% is gescheiden en 3,1% is verweduwd. 715 inwoners komen uit Nederland, 50 komen uit Europa en 30 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 305 huishoudens in Buitengebied ten noorden van Reusel. 24,6% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 26,2% huishoudens zonder kinderen en 49,2% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,6 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Buitengebied ten noorden van Reusel zijn er 600 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €41.600, wat €600 (1%) lager is dan het nationale gemiddelde van €42.200. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €30.900, wat €4.000 (11%) lager is dan het nationale gemiddelde van €34.900. De meeste inwoners van Buitengebied ten noorden van Reusel zijn middelbaar opgeleid. 57,1% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 21,4% heeft HBO of WO en 21,4% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 795 inwoners heeft ongeveer 85% betaald werk, wat neerkomt op 676 mensen. Dit is 13% hoger dan het nationale gemiddelde van 72%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (78%), terwijl 22% als zelfstandige actief is. In Buitengebied ten noorden van Reusel ontvangt 14% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 70 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Buitengebied ten noorden van Reusel zijn er 313 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €468.000. Hiervan is ongeveer 96% bewoond en 4% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 22% huurwoningen en 78% koopwoningen. Van de woningen is 78% in particulier bezit, 16% in handen van woningcorporaties en 6% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Buitengebied ten noorden van Reusel zijn 2010-2020 (34%) en 2020 en later (27%).

Koopwoningen

Momenteel staan er 6 woningen te koop in Buitengebied ten noorden van Reusel. De nieuwste aangeboden woning is Ten Einde 12 door Revast. Afgelopen jaar zijn er 16 woningen verkocht in Buitengebied ten noorden van Reusel. Een woning werd gemiddeld in 87 dagen verkocht.

De gemiddelde vraagprijs voor een koopwoning in Buitengebied ten noorden van Reusel was afgelopen jaar €617.688. Dit is 32% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde van €468.000. De gemiddelde vraagprijs per m² perceel is €3.960.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Buitengebied ten noorden van Reusel. De meest recentelijke woning is Ten Einde 36 aangeboden door www.wooniezie.nl. Het afgelopen jaar zijn er 1 woningen verhuurd in Buitengebied ten noorden van Reusel. Een aanbod werd gemiddeld in 23 dagen verhuurd.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Buitengebied ten noorden van Reusel.

Energie

In Buitengebied ten noorden van Reusel zijn er 183 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn A (44%), A+++ (26%) en A++++ (11%). Gemiddeld verbruikt een adres in Buitengebied ten noorden van Reusel 3.900 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 53% boven het landelijke gemiddelde van 2.550 kWh. Met een jaarlijkse verbruik van 590 m³ per adres ligt het aardgasverbruik 26% onder het landelijke gemiddelde van 800 m³.

Straatnamen

  • Ossenkant
  • Gildepad
  • Reeneik
  • Ten Einde
  • De Rijt
  • Zandakker
  • Molenakker
  • De Schrijver
  • Denestraat
  • Hooge Mierdseweg
  • Lange Voren
  • Raamloop
  • De Speelman
  • Witrijt
  • Hoevense Akker
  • Molenberg
  • de Rijt
  • Hulselsedijk
  • Zeegstraat
  • Randweg Oost
  • Rouwenbogt
  • Lage Mierdsedijk
  • Molenzicht
  • Beekseweg
  • Molenheide

Voorzieningen

Huisarts
0,7 km
Apotheek
0,7 km
Ziekenhuis
20,7 km
Supermarkt
1,2 km
Treinstation
25,3 km
Dagverblijf
0,7 km
Basisschool
0,6 km
Middelbare school
5,9 km
Bekijk woningen in Buitengebied ten noorden van Reusel

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Buitengebied ten noorden van Reusel

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
–
Buitengebied ten noorden van Reusel heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
75Eenpersoonshuishoudens
80Huishoudens zonder kinderen
150Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€30.900 P.J.gemiddeld per inwoner11% onder landelijk gemiddelde
€41.600 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger1% onder landelijk gemiddelde
78%van de werkenden is in loondienst
22%van de werkenden is zelfstandig
85%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
Buitengebied ten noorden van Reusel
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW

Woningmarkt in Reusel

Cijfers van wijk Reusel vanwege beperkte data

Prijsontwikkeling koop

Verkoopprijs per kwartaal · Q3 '25 – Q4 '26
Gemiddeld
Mediaan

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
80 dagen ▲ 377,9%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
226
verkopen in afgelopen jaar
152 m²
gemiddelde woonoppervlakte
+3%
duurder dan landelijk gemiddelde

Huurmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
33 dagen ▲ 71,6%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
5
verhuringen in afgelopen jaar
88 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-40%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Buitengebied ten noorden van Reusel
590
Nederland
800
Elektriciteit (kWh)
Buitengebied ten noorden van Reusel
3.900
Nederland
2.550

Veelgestelde vragen over Buitengebied ten noorden van Reusel

Welk type woningen overheerst in Buitengebied ten noorden van Reusel?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 56% is gebouwd tussen 1945 en 1990.

Hoe duur zijn huizen in Buitengebied ten noorden van Reusel?

Een koopwoning in Buitengebied ten noorden van Reusel werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €542.113 (€3.763 per m²).

Wie wonen er in Buitengebied ten noorden van Reusel?

Buurt Buitengebied ten noorden van Reusel telt 795 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 25 tot 45 jaar (35%). Veel gezinnen: 49% van de huishoudens heeft kinderen.

Hoe duurzaam is het woningaanbod in Buitengebied ten noorden van Reusel?

Het woningaanbod in Buitengebied ten noorden van Reusel is opvallend zuinig: 60% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 590 m³ per jaar.

Welke voorzieningen liggen in de buurt van Buitengebied ten noorden van Reusel?

Vanuit Buitengebied ten noorden van Reusel bereik je gemiddeld een supermarkt op 1,2 km, een huisarts op 0,7 km, een treinstation op 25,3 km, een basisschool op 0,6 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Buurtje.nl in de appSneller zoeken en als eerste reageren
Openen