Hoekwoning te koop: Maartje Offers erf 2, Heerhugowaard
KopenDijk en WaardHoekwoningenMaartje Offers erf 2

Maartje Offers erf 2

Zuidwijk, Dijk en Waard

€ 525.000
Buurt Zuidwijk, HeerhugowaardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 158m²
158m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 311m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan Maartje Offers erf 2 in Heerhugowaard ademt rust en ruimte. Met 158 m² woonoppervlak en een perceel van 296 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2002 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig stookkosten hoeft te verwachten. De vraagprijs van €525.000 is marktconform voor hoekwoningen in Dijk en Waard.

Zuidwijk: een fijne, huizelijke buurt

De buurt Zuidwijk wordt door bewoners omschreven als 'huizelijk'. Een bewoner zegt: "De buurt is fijn, met veel verschillende gezinnen van verschillende leeftijden. Over het algemeen is de wijk schoon en is het er rustig. De meesten zijn gemoedelijk en respectvol." De buurt telt zo'n 3890 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een plek waar je elkaar kent en groet. Meer over de buurt lees je op de pagina over Zuidwijk.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, om de hoek op 311 meter. Ook Vomar is twee straten verder, op 507 meter. Basisschool De Zonnewijzer zit naast de deur, op 177 meter. Andere scholen zoals Kindcentrum De Vaart en IKC de Schatkist zijn ook op loopafstand. De gemeente Dijk en Waard biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Tesselaar Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 525.000
Prijs per m²€ 3.323
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte296m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtZuidwijk
WijkZuidwijk
GemeenteDijk en Waard

Locatie

Maartje Offers erf 2, Heerhugowaard

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
N.R.
14-01-2026
De buurt is huizelijk

De buurt is fijn, met veel verschillende gezinnen van verschillende leeftijden. Over het algemeen is de wijk schoon en is het er rustig. De meesten zijn gemoedelijk en respectvol.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidwijk

Inwoners3.890
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Roze Flamingo 98
311m
Vomar
Uiterwaard 1-3
507m
Albert Heijn
A C op 't Landtplantsoen 11
682m

Scholen

67 binnen 5 km

De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 462 leerlingen
177m
Kindcentrum De Vaart
Basisonderwijs · 215 leerlingen
767m
IKC de Schatkist
Basisonderwijs · 236 leerlingen
874m

Veelgestelde vragen

Over Maartje Offers erf 2, Heerhugowaard

Welk energielabel heeft Maartje Offers erf 2?

De woning aan Maartje Offers erf 2 in Heerhugowaard heeft energielabel A.

Is €525.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €525.000 is marktconform voor een hoekwoning van 158 m² met energielabel A in Heerhugowaard. De woning is gebouwd in 2002 en heeft een ruim perceel van 296 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een goede prijs voor een energiezuinige, ruime eengezinswoning in een rustige buurt.

Hoe is de buurt Zuidwijk om in te wonen?

Zuidwijk wordt door bewoners als prettig ervaren: rustig, schoon en met veel gezinnen van verschillende leeftijden. De sfeer is gemoedelijk en respectvol. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met veel eengezinswoningen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en er is een park of plantsoen op 500 meter.