Tussenwoning te koop: Reuzenpandasingel 194, Heerhugowaard
KopenDijk en WaardTussenwoningenReuzenpandasingel 194

Reuzenpandasingel 194

Butterhuizen Noord, Dijk en Waard

€ 497.500
Buurt Butterhuizen Noord, HeerhugowaardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 145m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Reuzenpandasingel in Heerhugowaard ademt rust en ruimte. Met 129 m² woonoppervlak en een perceel van 160 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1994 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De prijs van €497.500 is marktconform voor tussenwoningen in Dijk en Waard.

Butterhuizen Noord: een rustige, groene wijk

De woning ligt in de buurt Butterhuizen Noord, een wijk met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Het is er opvallend groen: op drie minuten lopen ligt een park of plantsoen. De buurt telt ruim 3000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek zit op 145 meter. Ook Vomar is op loopafstand (788 meter). Kinderen kunnen naar basisschool De Zonnewijzer, twee straten verder (265 meter), of naar Basisschool Reflector (836 meter). Het treinstation van Heerhugowaard is op 2,2 km afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Dijk en Waard biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Magneet Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 497.500
Prijs per m²€ 3.857
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte160m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA
BuurtButterhuizen Noord
WijkButterhuizen
GemeenteDijk en Waard

Locatie

Reuzenpandasingel 194, Heerhugowaard

Buurt statistieken

Gegevens uit Butterhuizen Noord

Inwoners3.015
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Roze Flamingo 98
145m
Vomar
Brandpunt 65
788m
Vomar
Uiterwaard 1-3
924m

Scholen

67 binnen 5 km

De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 462 leerlingen
265m
Basisschool Reflector
Basisonderwijs · 372 leerlingen
836m
OBS Atalanta
Basisonderwijs · 281 leerlingen
854m

Veelgestelde vragen

Over Reuzenpandasingel 194, Heerhugowaard

Welk energielabel heeft Reuzenpandasingel 194?

De woning aan Reuzenpandasingel 194 in Heerhugowaard heeft energielabel A.

Is €497.500 een realistische prijs voor deze tussenwoning?

Ja, de prijs is marktconform voor een tussenwoning van 129 m² met energielabel A in Heerhugowaard. De woning is uit 1994 en heeft een perceel van 160 m², wat gebruikelijk is in deze buurt.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt rekenen op lage stookkosten, maar exacte bedragen hangen af van je verbruik en de energieprijzen.

Wat voor buurt is Butterhuizen Noord?

Butterhuizen Noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en er is een park op loopafstand. De buurt is veilig met relatief weinig misdrijven.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Zonnewijzer (265 meter) en Basisschool Reflector (836 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Heerhugowaard, op 2,5 km.