Hoekwoning te koop: Peltstraat 5, Oosterbeek
KopenRenkumHoekwoningenPeltstraat 5

Peltstraat 5

Talud, Renkum

€ 947.500
Buurt Talud, OosterbeekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 191m²
191m² woonoppervlakte
Coop op 91m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Oosterbeek

Deze hoekwoning uit 2010 staat in een rustige straat in Oosterbeek, met een woonoppervlak van 191 m² en een perceel van 162 m². Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €947.500 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van de woning. Vergelijk eens met andere hoekwoningen in Renkum.

Buurt Talud

De woning ligt in de buurt Talud, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele buurt is met een laag aantal misdrijven.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit op 91 meter. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Bernulphusschool (416 meter) of Daltonschool De Mariënborn (629 meter). De gemeente Renkum biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk op een kilometer afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Musscher & Sonneveld Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 947.500
Prijs per m²€ 4.961
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte162m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtTalud
WijkOosterbeek Noordoost
GemeenteRenkum

Locatie

Peltstraat 5, Oosterbeek

Buurt statistieken

Gegevens uit Talud

Inwoners1.675
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Coop
Utrechtseweg 94
91m
Aldi
Jacobaweg 3
195m
Albert Heijn
Pastoor Bruggemanlaan 1
392m

Scholen

54 binnen 5 km

Bernulphusschool
Basisonderwijs · 239 leerlingen
416m
Daltonschool De Mariënborn
Basisonderwijs · 165 leerlingen
629m
Openbare Basisschool de Marlijn
Basisonderwijs · 251 leerlingen
636m

Veelgestelde vragen

Over Peltstraat 5, Oosterbeek

Welk energielabel heeft Peltstraat 5?

De woning aan Peltstraat 5 in Oosterbeek heeft energielabel A.

Is €947.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €947.500 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Oosterbeek, maar de woning is groot (191 m²) en heeft energielabel A, wat lagere stookkosten betekent. Het bouwjaar 2010 is relatief nieuw, dus je hebt weinig onderhoud aan de bouw. Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de buurt Talud om in te wonen?

Talud is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en het is er veilig met weinig criminaliteit. Het park en de supermarkten zijn op loopafstand, wat het prettig maakt voor dagelijkse boodschappen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Bernulphusschool (416 meter) en Daltonschool De Mariënborn (629 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 3 kilometer afstand.