Hoekwoning te koop: Zuiderzeestraat 26, Aartswoud
KopenOpmeerHoekwoningenZuiderzeestraat 26

Zuiderzeestraat 26

Zuiderzeebuurt, Opmeer

€ 269.500
Buurt Zuiderzeebuurt, AartswoudBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Aartswoud

Deze hoekwoning aan de Zuiderzeestraat 26 in Aartswoud heeft een fijne, ruime indeling. Met 113 m² woonoppervlak en een perceel van 279 m² is er genoeg plek voor een gezin. De woning uit 1970 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €269.500 is marktconform voor hoekwoningen in Opmeer.

De buurt: rustig en dorps

De buurt Zuiderzeebuurt is een kleine, rustige wijk met 185 inwoners. Het is een echte gezinsbuurt: 25% van de huishoudens heeft kinderen, en 95% van de woningen zijn eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen (76%). Het is er niet druk: de omgevingsadressendichtheid is laag (53 adressen per km²). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene omgeving.

Het dagelijks leven in Aartswoud

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Aldi, beide op ruim 3 km afstand. Voor de kinderen is er basisschool de Dubbele Punt op nog geen kilometer lopen. Ook de Sint Antoniusschool en OBS De Mient zijn binnen 4 km bereikbaar. De gemeente Opmeer biedt een dorps karakter met voorzieningen op rijafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Taams Makelaars & Taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 269.500
Prijs per m²€ 2.385
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte279m²
Bouwjaar1970
EnergielabelB
BuurtZuiderzeebuurt
WijkAartswoud
GemeenteOpmeer

Locatie

Zuiderzeestraat 26, Aartswoud

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuiderzeebuurt

Inwoners185
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Trambaan 69
3432m
Aldi
Ooster Boekelweg 1D
3438m
SPAR
Burg. Hoogenboomlaan 33
3713m

Scholen

8 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Dubbele Punt
Basisonderwijs · 31 leerlingen
794m
Sint Antoniusschool
Basisonderwijs · 260 leerlingen
3730m
OBS De Mient
Basisonderwijs · 152 leerlingen
3743m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderzeestraat 26, Aartswoud

Welk energielabel heeft Zuiderzeestraat 26?

De woning aan Zuiderzeestraat 26 in Aartswoud heeft energielabel B.

Is €269.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €269.500 is marktconform voor een hoekwoning in Aartswoud met 113 m² woonoppervlak en een perceel van 279 m². Het energielabel B is gunstig voor de energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak rond dit bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Aartswoud?

Aartswoud ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,4 km afstand. Met de auto ben je snel op de N248 en N239. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 0,9 km afstand vind je Openbare Basisschool de Dubbele Punt. Andere basisscholen zoals Sint Antoniusschool en OBS De Mient zijn binnen 4 km bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Hoorn of Alkmaar, op 11,8 km.