Studio te koop: Hoogte Kadijk 69K, Amsterdam
KopenAmsterdamStudio'sHoogte Kadijk 69K

Hoogte Kadijk 69K

Kadijken, Amsterdam

€ 590.000
Buurt Kadijken, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 258m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio met karakter in de Kadijken

Deze studio aan de Hoogte Kadijk is een stadsappartement met een eigenzinnige uitstraling. Met 39 m² woonoppervlak is het compact, maar de indeling is slim en het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €590.000 is scherp in vergelijking met andere studios in Amsterdam, zeker gezien de ligging.

De buurt Kadijken

De Kadijken is een levendige buurt met een mix van bewoners. Van de 2.885 inwoners woont een groot deel alleen, wat past bij het stedelijke karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch Amsterdams: druk, divers en altijd wat te doen. De buurt Kadijken staat bekend om zijn historische panden en de nabijheid van het water.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (258 m) of loop je naar de SPAR (477 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals de Alan Turingschool (383 m) en de Dr. E. Boekmanschool (710 m). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met het Metis Montessori Lyceum op 798 m. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BOSMA MAKELAARDIJ | BOSMA REAL ESTATE aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 590.000
Prijs per m²€ 15.128
Woonoppervlakte39m²
Perceeloppervlakte495m²
Bouwjaar1989
EnergielabelB
BuurtKadijken
WijkOostelijke Eilanden/Kadijken
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hoogte Kadijk 69K, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Kadijken

Inwoners2.885
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kadijken

Woningvoorraad1.661
Gem. WOZ-waarde€ 611.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen66%

Supermarkten

146 binnen 5 km

Albert Heijn
Kleine Wittenburgerstr 18
258m
SPAR
Rapenburg 91
477m
SPAR express
Sarphatistraat 225
573m

Scholen

192 binnen 5 km

Alan Turingschool
Basisonderwijs · 264 leerlingen
383m
Dr. E. Boekmanschool
Basisonderwijs · 388 leerlingen
710m
Metis Montessori Lyceum . vwo . havo
Voortgezet onderwijs · 1031 leerlingen
798m

Veelgestelde vragen

Over Hoogte Kadijk 69K, Amsterdam

Welk energielabel heeft Hoogte Kadijk 69K?

De woning aan Hoogte Kadijk 69K in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €590.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €590.000 ligt 19% onder het buurtgemiddelde van €724.833, maar de studio is met 39 m² ook kleiner dan gemiddeld (76 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €9.156, wat neerkomt op €357.084 voor 39 m², maar dat is een gemiddelde over alle woningen. Deze studio is relatief duur per m², maar de absolute prijs is marktconform voor een studio in deze buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is. Er zijn geen specifieke bus- of tramlijnen in de data vermeld, maar de buurt is goed ontsloten. De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog (6.590), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor soort woningen staan er in de Kadijken?

De woningvoorraad in de Kadijken bestaat voor 98% uit meergezinswoningen, zoals appartementen en studio's. Ongeveer 33% is koop en 67% huur. De bouwjaren zijn verdeeld: 50% van de woningen is van vóór 1945, 37,5% tussen 1970 en 1990, en 12,5% tussen 1990 en 2010. Deze studio uit 1989 past dus in de naoorlogse categorie.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,8 km afstand, ongeveer 10 minuten lopen. De buurt heeft verder een stedelijk karakter met veel grachten en historische bebouwing. Voor groen moet je iets verder de wijk uit, maar het is goed bereikbaar.

Hoe veilig is de Kadijken?

In de buurt zijn in totaal 141 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke buurt. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat vaak samengaat met meer levendigheid en ook meer incidenten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, 0% label B, 16,7% label C en 33,3% label D of lager. Label B is dus beter dan gemiddeld in de buurt, maar niet het zuinigst.