Studio te koop: Oudezijds Voorburgwal 77A, Amsterdam
KopenAmsterdamStudio'sOudezijds Voorburgwal 77A

Oudezijds Voorburgwal 77A

Burgwallen-Oost, Amsterdam

€ 950.000
Buurt Burgwallen-Oost, AmsterdamBekijk buurt
SPAR op 118m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

In het hart van de stad

Deze studio aan de Oudezijds Voorburgwal 77A ademt historie. Het pand uit 1725 is een van de vele monumenten in de buurt. Met 40 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging in het centrum van Amsterdam maakt veel goed. De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere studios in Amsterdam.

Buurt Burgwallen-Oost

De buurt Burgwallen-Oost is een van de oudste delen van Amsterdam. Het is er dichtbevolkt en stedelijk: de omgevingsadressendichtheid is 7670 adressen per km². Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (820) en relatief weinig gezinnen met kinderen (100). De sfeer is levendig, met veel horeca en winkels op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR om de hoek (118 m) of de Albert Heijn (125 m). Ook de Dirk (266 m) is twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals St. Antoniusschool (241 m) en De Witte Olifant (555 m) in de buurt. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Valkering & Co. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 23.750
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte56m²
Bouwjaar1725
EnergielabelD
BuurtBurgwallen-Oost
WijkBurgwallen-Oude Zijde
GemeenteAmsterdam

Locatie

Oudezijds Voorburgwal 77A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgwallen-Oost

Inwoners1.675
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgwallen-Oost

Woningvoorraad1.024
Gem. WOZ-waarde€ 549.000
Koopwoningen17%
Huurwoningen83%

Supermarkten

152 binnen 5 km

SPAR
Warmoesstraat 98H
118m
Albert Heijn
Nieuwmarkt 18
125m
Dirk
Warmoesstraat 157
266m

Scholen

214 binnen 5 km

St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 90 leerlingen
241m
De Witte Olifant
Basisonderwijs · 256 leerlingen
555m
de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
701m

Veelgestelde vragen

Over Oudezijds Voorburgwal 77A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Oudezijds Voorburgwal 77A?

De woning aan Oudezijds Voorburgwal 77A in Amsterdam heeft energielabel D.

Is de prijs van €950.000 reëel voor deze studio?

De vraagprijs van €950.000 ligt 19% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€800.667). De mediaanprijs in Burgwallen-Oost is €612.000. De gemiddelde prijs per m² is €8.383, terwijl deze woning €23.750 per m² kost. Dat is fors hoger, maar de ligging in het centrum en het historische pand kunnen dit deels verklaren.

Hoe is de buurt Burgwallen-Oost om in te wonen?

Burgwallen-Oost is een zeer stedelijke buurt met veel horeca, winkels en uitgaansgelegenheden. Het is er druk en levendig. De bevolking bestaat vooral uit eenpersoonshuishoudens (820 van de 1190 huishoudens). Er zijn relatief weinig kinderen. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau, maar ook relatief veel misdrijven (751 in de buurt).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1725. In de buurt heeft 50% van de woningen een label D of lager. Label D betekent dat de woning niet heel zuinig is, maar ook niet extreem onzuinig. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Hoeveel studio's zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in Burgwallen-Oost, waarvan deze studio er één is. De gemiddelde vraagprijs is €800.667 en de gemiddelde oppervlakte is 99 m². Deze studio is met 40 m² aanzienlijk kleiner dan het gemiddelde.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 1,0 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar verschillende bestemmingen in Nederland reizen.

Zijn er basisscholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is St. Antoniusschool op 241 m, gevolgd door De Witte Olifant op 555 m en de Burght op 701 m. Deze scholen hebben respectievelijk 90, 256 en 387 leerlingen.

Valkering & Co.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Valkering & Co.
huispedia.nl
Bekijk
Valkering & Co.
funda.nl
Bekijk