Studio te koop: Seinpostweg 2B8, Zandvoort
KopenZandvoortStudio'sSeinpostweg 2B8

Seinpostweg 2B8

Boulevard Midden, Zandvoort

€ 315.000
Buurt Boulevard Midden, ZandvoortBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dekamarkt op 355m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
37% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Studio aan de kust

Deze studio aan de Seinpostweg in Zandvoort is een lichte, compacte woning op een steenworp afstand van het strand. Met 36 vierkante meter is het een efficiënte indeling. De vraagprijs van €315.000 is marktconform voor een studio in deze badplaats. Bekijk ook andere studios in Zandvoort.

Buurt Boulevard Midden

De buurt Boulevard Midden is een levendige kustwijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt 630 inwoners, waarvan een groot deel 65-plusser is. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens. De sfeer is gemoedelijk en toeristisch, met restaurants en winkels om de hoek.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Dekamarkt, twee straten verder. De Albert Heijn is ook om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Hannie Schaft Basisschool en de Mariaschool, beide op loopafstand. Het station van Zandvoort ligt op vijf minuten lopen. De gemeente Zandvoort biedt een fijne mix van kust en stad.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via JRS Makelaars Heemstede op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 315.000
Prijs per m²€ 8.750
Woonoppervlakte36m²
Bouwjaar1963
EnergielabelA
BuurtBoulevard Midden
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

Seinpostweg 2B8, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Boulevard Midden

Inwoners630
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Dekamarkt
Oranjestraat 4
355m
Albert Heijn
Grote Krocht 1
415m
Vomar
Celsiusstraat 192
1826m

Scholen

9 binnen 5 km

Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
571m
Mariaschool
Basisonderwijs · 108 leerlingen
571m
Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
627m

Veelgestelde vragen

Over Seinpostweg 2B8, Zandvoort

Welk energielabel heeft Seinpostweg 2B8?

De woning aan Seinpostweg 2B8 in Zandvoort heeft energielabel A.

Is €315.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €315.000 is marktconform voor een studio van 36 m² met energielabel A in Zandvoort. De ligging nabij het strand en station maakt het een gewilde locatie. Vergelijkbare studio's in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Hoe ver is het naar het strand?

Het strand ligt op loopafstand, ongeveer vijf minuten lopen. De Seinpostweg is een van de straten die direct naar de boulevard leidt, dus je bent er zo.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In Zandvoort is parkeren vaak betaald of vergunningplichtig. De exacte parkeersituatie voor deze woning is niet in de advertentie vermeld. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar parkeermogelijkheden.

Wat voor soort onderhoud is te verwachten bij een studio uit 1963?

Het bouwjaar 1963 betekent dat de woning mogelijk onderhoud nodig heeft aan installaties of afwerking. Het energielabel A suggereert echter dat er al goede isolatie en moderne voorzieningen zijn aangebracht. Vraag de makelaar naar de staat van het onderhoud.

Hoe is de buurt qua veiligheid?

In de buurt Boulevard Midden zijn in de laatste meting 103 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog voor een wijk van deze omvang, maar het gaat vaak om kleine criminaliteit. De sfeer is overwegend rustig en toeristisch.