KopenZandvoortStudio'sDe Schelp 66

De Schelp 66

Brederode- Gerkestraat en omgeving, Zandvoort

€ 285.000
Buurt Brederode- Gerkestraat en omgeving, ZandvoortBekijk buurt
Dekamarkt op 446m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in Zandvoort

Deze studio aan De Schelp 66 in Zandvoort is een compacte woning met energielabel C. Het appartement uit 1968 heeft een woonoppervlak van 32 m² en is daarmee een betaalbare optie in een populaire kustplaats. De vraagprijs van €285.000 is aan de hoge kant voor een studio, maar past bij de schaarste in de regio. Vergelijk andere studios in Zandvoort om een beeld te krijgen van het aanbod.

Buurt Brederode- Gerkestraat e.o.

De buurt Brederode- Gerkestraat e.o. is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 1.601 woningen is 56% eengezins en 66% koop. De buurt telt 2.930 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt of Albert Heijn, beide op loopafstand. De Oranje Nassauschool en Hannie Schaft Basisschool zitten om de hoek. Het treinstation van Zandvoort is tien minuten lopen, en de gemeente Zandvoort biedt verder alle voorzieningen voor een comfortabel leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boonstra Heijmeijer Makelaars en Taxateurs in o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 285.000
Prijs per m²€ 8.906
Woonoppervlakte32m²
Perceeloppervlakte6040m²
Bouwjaar1968
EnergielabelC
BuurtBrederode- Gerkestraat en omgeving
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

De Schelp 66, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Brederode- Gerkestraat en omgeving

Inwoners2.930
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Brederode- Gerkestraat en omgeving

Woningvoorraad1.601
Gem. WOZ-waarde€ 531.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen33%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Dekamarkt
Oranjestraat 4
446m
Albert Heijn
Grote Krocht 1
465m
Vomar
Celsiusstraat 192
1445m

Scholen

12 binnen 5 km

Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
177m
Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
368m
Mariaschool
Basisonderwijs · 108 leerlingen
368m

Veelgestelde vragen

Over De Schelp 66, Zandvoort

Welk energielabel heeft De Schelp 66?

De woning aan De Schelp 66 in Zandvoort heeft energielabel C.

Is €285.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €285.000 ligt 61% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€727.843), maar dat komt doordat het een kleine studio is van 32 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €8.990, wat neerkomt op €287.680 voor 32 m². De prijs is dus marktconform voor een studio in Zandvoort.

Hoe is de buurt Brederode- Gerkestraat e.o. om in te wonen?

De buurt is rustig en heeft veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De voorzieningen zijn goed: supermarkten, scholen en het treinstation zijn op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele woonomgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label C en 66,7% een lager label, dus deze studio scoort relatief goed.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Oranje Nassauschool (177 m), Hannie Schaft Basisschool (368 m) en Mariaschool (368 m). Voor voortgezet onderwijs is het Wim Gertenbach College Zandvoort op 512 m afstand.

Hoe ver is het naar het strand of centrum?

Het treinstation ligt op 1,1 km, dus je kunt gemakkelijk naar het centrum of strand lopen.

Is er parkeergelegenheid bij de woning?

In de gegevens wordt geen parkeergelegenheid genoemd. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar parkeermogelijkheden in de buurt.

Boonstra Heijmeijer Makelaars en Taxateurs in o.g.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Boonstra Heijmeijer Makelaars en Taxateurs in o.g.
boonstra.nl