Tussenwoning te koop: Amkemaheerd 292, Groningen
Verkocht onder voorbehoud
KopenGroningenTussenwoningenAmkemaheerd 292

Amkemaheerd 292

Beijum-Oost, Groningen

€ 269.500
Buurt Beijum-Oost, GroningenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 234m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Beijum-Oost

Deze tussenwoning aan de Amkemaheerd 292 in Groningen ademt de rust van een groene, ruime buurt. Met 93 m² woonoppervlak en een perceel van 343 m² is er binnen en buiten volop plek. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €269.500 is marktconform voor een tussenwoning in Groningen.

Beijum-Oost: een buurt met saamhorigheid

Beijum-Oost is een wijk waar bewoners elkaar kennen en helpen. Op basis van zeven beoordelingen scoort de buurt een 7,39. Een bewoner zegt: "Onze buurt staat voor elkaar klaar, organiseert gezellige koffie momenten, eetmomenten, burendag, nieuwjaarsborrel… we hebben oog voor elkaar." Een ander noemt het een "mooi wijk" en ziet een transformatie van een onveilige achterbuurt naar een leuke, gezellige buurt. De buurt Beijum-Oost telt 6.050 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die naast de deur zit. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn om de hoek. Basisscholen zoals De PIT Groningen en IKC Dom Helder Camara vind je op loopafstand. De gemeente Groningen biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar Idee B.V. Groningen | Winschoten | Assen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 269.500
Prijs per m²€ 2.898
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte343m²
Bouwjaar1982
EnergielabelB
BuurtBeijum-Oost
WijkNoordoost
GemeenteGroningen

Locatie

Amkemaheerd 292, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 7 bewoners

8.6
Ann
23-12-2024
Gezelligheid kent geen tijd!

Onze buurt staat voor elkaar klaar, organiseert gezellige koffie momenten, eetmomenten burendag, nieuwjaarsborrel, we jeu de boules met een groepje, men leent van elkaar en brengt weer terug, we hebben oog voor elkaar, passen op elkaars kinderen en huizen, rijden even iemand naar een arts toe, doen een boodschap bij ziekte of ouderdom, we hebben een buurtsuper, een bidgroep en we hebben veel voorzieningen in de buurt! We zijn goed bereikbaar met fiets auto en bus, we zijn zo bij Oer of in het bos, kunnen lekker wandelen, zwembad en ijsbaan in de buurt, winkels, apotheek artsen en tandartsen om de hoek, Kortom wie wil hier nu niet bij horen??

6.6
Damko Menwichers
17-12-2024
mooi wijk

mooi wijk

7.8
Joppe
11-09-2024
Een goede samenhang

Sinds kind af aan opgegroeit, zien transformeren van een onveilige achterbuurt van groningen naar een leuke gezellige, maar nog iets onveilige buurt.

6.5
Anneke
21-07-2024
Sfeervolle culturele en gezellige buurt!

Wij wonen nu inmiddels een jaar of 38 in Beijum Oost, we hebben goede contacten in de buurt! Sommige mensen zou ik zelfs vrienden willen noemen! We staan voor elkaar klaar, helpen elkaar en drinken af en toe koffie bij elkaar. Ook met een grotere groep hebben we gezellige momenten in de speeltuin, een BBQ of met burendag koffie met lekkers! Beijum heeft van alles qua winkels, artsen, fysio, tandartsen, kerkelijke activiteiten, maar wil je even niemand zien ben je zo in prachtige natuurgebieden! Voor mij een prima wijk om te wonen! Wel zie ik dat de huurhuizen veel lekkages hebben wat inhoud dat er veel schimmels in de huizen zullen zitten wat erg ongezond is! Ook zijn de kinderen die in en door de buurt trekken soms erg brutaal en vervelend! Wat we ook irritant vinden is het hele jaar door vuurwerk, motoren die racen over de wijkring en die harde muziek waar wij niet van houden!