Tussenwoning te koop: Fruinlaan 8, Leiden
Onder bod
KopenLeidenTussenwoningenFruinlaan 8

Fruinlaan 8

Rijndijkbuurt, Leiden

€ 1.375.000
Buurt Rijndijkbuurt, LeidenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 242m²
109% groter dan gemiddeld in de buurt
Dekamarkt op 482m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning aan de Fruinlaan

Deze tussenwoning uit 1930 ademt karakter en ruimte. Met 242 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 358 m² is het een van de grotere huizen in de Rijndijkbuurt. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke omvang en ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor tussenwoningen in Leiden ligt lager.

De Rijndijkbuurt: authentiek en levendig

De buurt Rijndijkbuurt wordt gewaardeerd om haar authentieke uitstraling en fijne ligging. Een bewoner zegt: "Fijne, gemoedelijke buurt waarin mensen elkaar zien en helpen waar dat kan." Een ander noemt de mooie parken, maar merkt op dat de gemeenschap wat losser is. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,2. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, met een bovengemiddeld aandeel koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt om de hoek (op loopafstand) of de SPAR twee straten verder. Ook Hoogvliet en Albert Heijn zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar. Het Stedelijk Gymnasium Leiden zit vrijwel naast de deur, en basisschool St. Joseph is op loopafstand. De gemeente Leiden biedt verder tal van voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Graal Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.375.000
Prijs per m²€ 5.682
Woonoppervlakte242m²
Perceeloppervlakte358m²
Bouwjaar1930
EnergielabelF
BuurtRijndijkbuurt
WijkRoodenburgerdistrict
GemeenteLeiden

Locatie

Fruinlaan 8, Leiden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.4
Jip Rouvroije
03-09-2024
Heerlijke buurt

Fijne, gemoedelijke buurt waarin mensen elkaar zien en helpen waar dat kan. De authentieke uitstraling van de huizen en fijne ligging ten op zichte van het centrum van Leiden

6.0
Sam
07-02-2024
Rijndijkbuurt

Hallo, er zijn mooie parken om in te lopen, maar die worden doorbroken door wegen helaas. Gemeenschap krijgt een 2 want in mijn mening is niemand echt connected. Geem buurthuis, maar ook, niemand WILT ook connecteren met de buren. Huizen worden slecht gerenoveerd. Veel scholen. Goeie voorzieningen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rijndijkbuurt

Inwoners2.380
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Rijndijkbuurt

Woningvoorraad1.129
Gem. WOZ-waarde€ 455.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Dekamarkt
Levendaal 140
482m
SPAR
IJsselkade 45
664m
Hoogvliet
Levendaal 20
807m

Scholen

86 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Leiden (locatie Athena)
Voortgezet onderwijs · 795 leerlingen
48m
Bonaventura Agora Leiden
Voortgezet onderwijs · 1464 leerlingen
187m
Bonaventura College Burggravenlaan
Voortgezet onderwijs · 498 leerlingen
255m

Veelgestelde vragen

Over Fruinlaan 8, Leiden

Welk energielabel heeft Fruinlaan 8?

De woning aan Fruinlaan 8 in Leiden heeft energielabel F.

Is €1.375.000 een realistische prijs voor deze woning?