Tussenwoning te koop: Guido Gezellestraat 23, Eindhoven
KopenEindhovenTussenwoningenGuido Gezellestraat 23

Guido Gezellestraat 23

Schrijversbuurt, Eindhoven

€ 995.000
Buurt Schrijversbuurt, EindhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 185m²
41% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 368m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Schrijversbuurt

Deze tussenwoning aan de Guido Gezellestraat ademt de sfeer van de jaren dertig, met een flinke woonoppervlakte van 185 m². De woning is gebouwd in 1930 en heeft energielabel C. Met een vraagprijs van €995.000 is dit de duurste woning die nu in de buurt te koop staat, en ligt de prijs aanzienlijk boven het buurtgemiddelde. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de Schrijversbuurt is €623.000. Het aanbod van tussenwoningen in Eindhoven is beperkt, en deze woning springt eruit door zijn omvang.

De buurt: Schrijversbuurt

De Schrijversbuurt is een rustige, veilige buurt, zoals blijkt uit de enige beschikbare beoordeling. Een bewoner zegt: "Het is een fijne en veilige buurt. Ik hoef me nooit zorgen te maken over mijn veiligheid en het is geen drukke buurt. Er rijden weinig auto's door dus het is vrij rustig." De buurt telt ruim 3500 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt Schrijversbuurt staat bekend om zijn voorzieningen dichtbij.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig, maar alles wat je nodig hebt is om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, twee straten verder. Ook een bakkerij en restaurants zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Saltomontessorischool de Trinoom en het Van Maerlantlyceum voor voortgezet onderwijs, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Eindhoven biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brick Vastgoed BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 5.378
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte139m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtSchrijversbuurt
WijkRozenknopje
GemeenteEindhoven

Locatie

Guido Gezellestraat 23, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Dolores
21-01-2025
Het is een fijne en veilige buurt.

Ik hoef me nooit zorgen te maken over mijn veiligheid en het is geen drukke buurt. Er rijden weinig auto’s door dus het is vrij rustig. Ik vind dat er meer natuur zou kunnen zijn maar dat is het enige. In de buurt is er een Albert Hein, een bakkerij, restaurants en een post nl winkel. Er is dus àlles dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schrijversbuurt

Inwoners3.570
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Schrijversbuurt

Woningvoorraad1.611
Gem. WOZ-waarde€ 478.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

56 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoogstraat 100
368m
Ekoplaza
Stratumsedijk 34
680m
SPAR
Vrijstraat 50
680m

Scholen

68 binnen 5 km

Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
348m
Van Maerlantlyceum
Voortgezet onderwijs · 1102 leerlingen
434m
Basisschool Anton van Duinkerken
Basisonderwijs · 211 leerlingen
455m

Veelgestelde vragen

Over Guido Gezellestraat 23, Eindhoven

Welk energielabel heeft Guido Gezellestraat 23?

De woning aan Guido Gezellestraat 23 in Eindhoven heeft energielabel C.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 ligt fors boven het gemiddelde van €623.000 in de Schrijversbuurt. Wel is de woning met 185 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 131 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €5.378, terwijl het gemiddelde in de buurt €4.794 per m² is. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking, maar het is de duurste woning die nu in de buurt te koop staat.

Hoe is de buurt Schrijversbuurt om in te wonen?

De Schrijversbuurt wordt omschreven als een fijne en veilige buurt, met weinig verkeer en rustig. Een bewoner noemt dat alles dichtbij is: een Albert Heijn, bakkerij, restaurants en een postkantoor. Het enige minpunt is dat er meer natuur zou mogen zijn. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige straat, maar voorzieningen zijn dichtbij. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 368 meter, om de hoek. Basisscholen en een middelbare school zijn op loopafstand (348 tot 455 meter). Het treinstation ligt op 2,6 km, dus op loop- of fietsafstand. Ook een park of plantsoen is op 300 meter.

Hoeveel kamers heeft de woning?

De woning heeft een woonoppervlak van 185 m², wat ruimte biedt voor meerdere kamers. Voor exacte indeling kun je het beste contact opnemen met de makelaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label C en 66,7% een lager label (D of slechter). Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit bouwjaar (1930).