Tussenwoning te koop: Kaatsruwe 5, Maastricht
Verkocht onder voorbehoud
KopenMaastrichtTussenwoningenKaatsruwe 5

Kaatsruwe 5

Malberg, Maastricht

€ 498.000
Buurt Malberg, MaastrichtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 153m²
37% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Kaatsruwe 5 in Maastricht ademt rust en ruimte. Met 153 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel thuis. De woning uit 2007 staat in een buurt waar het groen om de hoek ligt. De vraagprijs van €498.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Maastricht, maar de royale oppervlakte en het lage energieverbruik maken het een interessante optie.

Malberg: een actieve, groene wijk

Malberg is een wijk waar bewoners trots op zijn. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 8,5. Een bewoner zegt: "Hier opgegroeid en na jaren weer terug. Fijne winkels, park in de buurt." Enkele bewoners: "Er is een basisschool die goede educatie geeft, genoeg groen, veel speel/sportvelden en is goed bereikbaar." De buurt Malberg telt ruim 5300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar de gemeenschap samenkomt, bijvoorbeeld op het pleintje met buurtactiviteiten.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo of Aldi, allebei op een paar minuten lopen. Ook de PLUS en AH XL zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Islamitische Basisschool El Habib of Basisschool Het Mozaïek, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs is er het Bonnefanten College, op tien minuten fietsen. De gemeente Maastricht biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KH-Solutions Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 498.000
Prijs per m²€ 3.255
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte189m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtMalberg
WijkBuitenwijk West
GemeenteMaastricht

Locatie

Kaatsruwe 5, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

7.9
Daniëlle
11-04-2025
Volksbuurt

Hier opgegroeid en na jaren weer terug. Fijne winkels, park in de buurt.

7.6
Bruce godding
08-01-2025
De buurt is altijd actief bezig met iets.

In het begin was ik wat geïntimideerd door bepaalde figuren in de buurt maar bijna iedereen kan prima met elkaar omgaan. Ik woon mijn heel leven al op malberg en het is minder erg als mensen het laten kijken, er is een pleintje bij mij in de buurt waar met de feestdagen bijna altijd iets werd georganiseerd voor de buurt om gezellig samen te komen daarom vind ik deze buurt geweldig. Er is een basisschool die goede educatie geeft, genoeg groen, veel speel/sportvelden en is goed bereikbaar.

9.3
Miranda
21-09-2024
Hele fijne wijk,

Alles direct bij de hand, mogen iets meer prullenbakken staan, en bij de containers camera maar de rest schoon lekker veel natuur gezellige parken, alleen sommige die op de malbergsingel extreem hard rijden aanpakken, 10 min fietsen heb je een heel fijn groot overdekt winkelcentrum,

9.3
Wanda Te Baerts
13-08-2023
Redelijke rustige buurt

Redelijke rustige buurt alleen rijden de auto's vaak als idioten op de malbergsingel.

8.5
Xander
12-08-2023
Relaxt wonen

Malberg is een rustige buurt aan de rand van Maastricht. De wijk kent relatief veel groen, er zijn winkels, sportvoorzieningen en goede toegangswegen naar het centrum. De wijk geeft mij veilig gevoel. Ik ben blij er te mogen wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Malberg

Inwoners5.325
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Malberg

Woningvoorraad2.678
Gem. WOZ-waarde€ 243.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Jumbo
Malbergsingel 74
456m
Aldi
Malbergsingel 54
456m
SPAR express
Via Regia 175
1364m

Scholen

25 binnen 5 km

Islamitische Basisschool El Habib
Basisonderwijs · 387 leerlingen
1190m
Terra Nigra Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 221 leerlingen
1387m
Basisschool Het Mozaïek
Basisonderwijs · 154 leerlingen
1451m

Veelgestelde vragen

Over Kaatsruwe 5, Maastricht

Welk energielabel heeft Kaatsruwe 5?

De woning aan Kaatsruwe 5 in Maastricht heeft energielabel A.

Is de prijs van €498.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 36% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€367.167). Maar deze woning is met 153 m² ook 37% groter dan het buurtgemiddelde van 112 m². De prijs per m² is ongeveer €3.255, terwijl het buurtgemiddelde €3.369 per m² is. Dus per vierkante meter is de prijs juist iets lager dan gemiddeld. Het energielabel A zorgt bovendien voor lage stookkosten.

Hoe is de buurt Malberg om in te wonen?

Malberg wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,5. Ze noemen de fijne winkels, het park om de hoek, en de actieve buurt met regelmatige activiteiten op het pleintje. Er is veel groen, speelvelden en een goede basisschool. Wel wordt opgemerkt dat er op de Malbergsingel hard wordt gereden en dat er meer prullenbakken mogen komen. Over het algemeen is het een rustige, sociale wijk.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 5,1 km afstand, dus niet direct om de hoek. De buurt is wel goed bereikbaar met de auto.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo en Aldi op 450 meter. Ook zijn er basisscholen en een park op 300 meter. Voor uitgebreider winkelen kun je naar het overdekte winkelcentrum op 10 minuten fietsen. Huisarts en kinderdagverblijf zijn ook dichtbij.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 2007?

Een woning uit 2007 is relatief modern en heeft doorgaans minder onderhoud dan oudere huizen. Het energielabel A duidt op goede isolatie en een zuinige installatie. Je kunt de komende jaren vooral denken aan regulier schilderwerk en onderhoud van de installaties, maar grote investeringen zijn niet te verwachten.

Wat is de sfeer in de straat?

De Kaatsruwe ligt in een rustige, groene omgeving. De buurt is gemengd met gezinnen en ouderen. Bewoners zijn actief en organiseren buurtactiviteiten. Het is een veilige wijk, al is het totale aantal misdrijven in de buurt 221, wat gemiddeld is voor een wijk van deze omvang.