Tussenwoning te koop: Kaatsruwe 6, Maastricht
Verkocht onder voorbehoud
KopenMaastrichtTussenwoningenKaatsruwe 6

Kaatsruwe 6

Malberg, Maastricht

€ 509.000
Buurt Malberg, MaastrichtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 155m²
38% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Malberg

Deze tussenwoning aan de Kaatsruwe 6 in Maastricht ademt rust en ruimte. Met 155 m² woonoppervlak en een perceel van 200 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2007. De vraagprijs van €509.000 ligt boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de royale afmetingen. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Maastricht, dan zie je dat dit een forse woning is.

De buurt Malberg

Malberg is een wijk waar bewoners het fijn vinden om te wonen. Een bewoner zegt: "Hele fijne wijk, alles direct bij de hand." Een ander noemt het een "volksbuurt" met een park om de hoek. Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt een 8,5. Het is een gemengde buurt met veel groen en speelplekken. De buurt Malberg heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 65-plussers.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo en Aldi, beide op loopafstand. Ook een basisschool, de Islamitische Basisschool El Habib, is vlakbij. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar het Bonnefanten College is op fietsafstand. De gemeente Maastricht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mosae Le Sud op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 509.000
Prijs per m²€ 3.284
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte200m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA+
BuurtMalberg
WijkBuitenwijk West
GemeenteMaastricht

Locatie

Kaatsruwe 6, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

7.9
Daniëlle
11-04-2025
Volksbuurt

Hier opgegroeid en na jaren weer terug. Fijne winkels, park in de buurt.

7.6
Bruce godding
08-01-2025
De buurt is altijd actief bezig met iets.

In het begin was ik wat geïntimideerd door bepaalde figuren in de buurt maar bijna iedereen kan prima met elkaar omgaan. Ik woon mijn heel leven al op malberg en het is minder erg als mensen het laten kijken, er is een pleintje bij mij in de buurt waar met de feestdagen bijna altijd iets werd georganiseerd voor de buurt om gezellig samen te komen daarom vind ik deze buurt geweldig. Er is een basisschool die goede educatie geeft, genoeg groen, veel speel/sportvelden en is goed bereikbaar.

9.3
Miranda
21-09-2024
Hele fijne wijk,

Alles direct bij de hand, mogen iets meer prullenbakken staan, en bij de containers camera maar de rest schoon lekker veel natuur gezellige parken, alleen sommige die op de malbergsingel extreem hard rijden aanpakken, 10 min fietsen heb je een heel fijn groot overdekt winkelcentrum,

9.3
Wanda Te Baerts
13-08-2023
Redelijke rustige buurt

Redelijke rustige buurt alleen rijden de auto's vaak als idioten op de malbergsingel.

8.5
Xander
12-08-2023
Relaxt wonen

Malberg is een rustige buurt aan de rand van Maastricht. De wijk kent relatief veel groen, er zijn winkels, sportvoorzieningen en goede toegangswegen naar het centrum. De wijk geeft mij veilig gevoel. Ik ben blij er te mogen wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Malberg

Inwoners5.325
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Malberg

Woningvoorraad2.678
Gem. WOZ-waarde€ 243.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Jumbo
Malbergsingel 74
471m
Aldi
Malbergsingel 54
471m
SPAR express
Via Regia 175
1380m

Scholen

25 binnen 5 km

Islamitische Basisschool El Habib
Basisonderwijs · 387 leerlingen
1197m
Terra Nigra Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 221 leerlingen
1400m
Basisschool Het Mozaïek
Basisonderwijs · 154 leerlingen
1472m

Veelgestelde vragen

Over Kaatsruwe 6, Maastricht

Welk energielabel heeft Kaatsruwe 6?

De woning aan Kaatsruwe 6 in Maastricht heeft energielabel A+.

Is de prijs van €509.000 marktconform voor deze woning?

De vraagprijs van €509.000 ligt 39% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€367.167). De woning is echter ook 38% groter dan het buurtgemiddelde (155 m² vs 112 m²). De prijs per m² is met €3.284 iets lager dan het buurtgemiddelde van €3.369. Het is dus een relatief scherpe prijs voor de extra ruimte.

Hoe is de buurt Malberg om in te wonen?

Malberg scoort gemiddeld een 8,5 uit 5 beoordelingen. Bewoners waarderen de rust, het groen en de voorzieningen. Een bewoner noemt het een 'hele fijne wijk' met alles direct bij de hand. Er zijn parken, speelvelden en een actieve buurt die feestdagen organiseert. Wel wordt er soms hard gereden op de Malbergsingel.

Wat is de energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, 12,5% label B en 25% label C. Omdat de woning uit 2007 is, is de kans groot dat het een zuinig label heeft, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Islamitische Basisschool El Habib op 1,2 km. Ook Basisschool Het Mozaïek (1,5 km) en het Bonnefanten College (1,6 km) voor voortgezet onderwijs zijn goed bereikbaar.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,1 km afstand. Dat is bijvoorbeeld het station Maastricht Centraal. De woning is dus niet direct naast het station, maar met de fiets of bus ben je er binnen een kwartier.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning met 155 m² woonoppervlak en een perceel van 200 m², gebouwd in 2007. Het is een ruime eengezinswoning, geschikt voor een gezin of stellen die veel ruimte willen. De woning heeft geen extra's zoals een garage of dakterras in de gegevens.