Tussenwoning te koop: Oogstpad 9, Scherpenzeel
Verkocht onder voorbehoud

Oogstpad 9

Verspreide huizen ten zuiden van Scherpenzeel, Scherpenzeel

€ 420.000
Buurt Verspreide huizen ten zuiden van Scherpenzeel, ScherpenzeelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een stille, nieuwe start

Deze tussenwoning uit 2020 staat in een pas gebouwde buurt aan de rand van Scherpenzeel. Het is er rustig en opvallend schoon, met een fijne, sociale sfeer. De woning is energiezuinig met label A+++, wat lage stookkosten betekent. Met een vraagprijs van €420.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van deze kwaliteit. Bekijk ook de andere tussenwoningen in Scherpenzeel.

De buurt: Verspreide huizen ten zuiden van Scherpenzeel

De buurt Verspreide huizen ten zuiden van Scherpenzeel telt zo'n 700 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,6. Een bewoner zegt: "Het is een net nieuw gebouwde buurt, het is een schone en fijne buurt met een goede maatschappij." Ook de nabijheid van een school en het dorp wordt gewaardeerd.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi of Jumbo, beide op loopafstand. Een basisschool zit om de hoek. Het dorp Scherpenzeel is makkelijk te bereiken. De gemeente Scherpenzeel biedt een rustige, groene omgeving met alle voorzieningen dichtbij.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder T & A Van Es Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 420.000
Prijs per m²€ 4.286
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte69m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA+++
BuurtVerspreide huizen ten zuiden van Scherpenzeel
WijkWijk 00
GemeenteScherpenzeel

Locatie

Oogstpad 9, Scherpenzeel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Audrey-lynn
17-08-2024
Geweldige buurt

Het is een net nieuw gebouwde buurt, het is een schone en fijne buurt met een goede maatschappij. Ook zit er op 2 minuten lopen een school dichtbij en is het makkelijk om naar het dorp te gaan.

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen ten zuiden van Scherpenzeel

Inwoners700
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Dorpsstraat 238
689m
Jumbo
Marktstraat 11
840m
SPAR express
't Zwarte Land 31
1834m

Scholen

5 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Stifthorst
Basisonderwijs · 173 leerlingen
2803m
Christelijke Basisschool de Borgwal
Basisonderwijs · 250 leerlingen
3497m
Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 66 leerlingen
3851m

Veelgestelde vragen

Over Oogstpad 9, Scherpenzeel

Welk energielabel heeft Oogstpad 9?

De woning aan Oogstpad 9 in Scherpenzeel heeft energielabel A+++.

Is €420.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €420.000 is marktconform voor een energiezuinige tussenwoning uit 2020 in Scherpenzeel. De woning heeft een oppervlakte van 98 m² en een perceel van 69 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel A+++ is een pluspunt dat de maandlasten laag houdt.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Verspreide huizen ten zuiden van Scherpenzeel is rustig en schoon, met veel gezinnen. Bewoners geven een 8,6 en noemen het een fijne, sociale buurt. Er is een school op loopafstand en het dorp is makkelijk bereikbaar. De omgeving is groen en er zijn voldoende voorzieningen.

Wat zijn de energiekosten van deze woning?

Met energielabel A+++ is deze woning zeer zuinig. De exacte maandlasten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stookkosten. Het label betekent dat de woning goed geïsoleerd is en vaak beschikt over zonnepanelen of een warmtepomp.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Christelijke Basisschool De Stifthorst op 2,8 km. Ook zijn er scholen zoals De Borgwal en De Wegwijzer binnen 5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Woudenberg of Veenendaal, op 9 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,2 km afstand, in Veenendaal of Woudenberg. Voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto handig.

Wat is de ligging van de woning?

De woning ligt in een nieuwbouwbuurt aan de rand van Scherpenzeel, een dorp in de gemeente Scherpenzeel. Het is rustig, maar voorzieningen zoals supermarkten en een huisartsenpraktijk zijn op 1,2 km afstand. Het centrum van Scherpenzeel is op loopafstand.