Rector Mulderstraat 1
Melderslo, Horst aan de Maas
Een royale tussenwoning in Melderslo
Aan de Rector Mulderstraat in Melderslo staat deze ruime tussenwoning uit 1967. Met een woonoppervlakte van 151 vierkante meter volgens de makelaar, verdeeld over twee woonlagen, is dit een woning met flinke afmetingen. De vraagprijs van €649.000 ligt fors boven de WOZ-waarde van €357.000, namelijk 82% hoger. Daarmee is de prijs aan de hoge kant, zeker in vergelijking met andere tussenwoningen in Horst aan de Maas.
De woning zelf
De woning telt negen kamers, waarvan twee slaapkamers en twee badkamers. De inhoud is 685 kubieke meter. Volgens de makelaar is er een achtertuin en een zijtuin. Het huis heeft gedeeltelijk dubbel glas en een cv-ketel. Het energielabel is D. De woning is in volle eigendom. Opvallend is het verschil in oppervlakte: de BAG-registratie geeft 265 vierkante meter woonoppervlakte, terwijl de makelaar 151 vierkante meter opgeeft. Ook het perceel verschilt: de BAG zegt 448 vierkante meter, de makelaar 616 vierkante meter.
Melderslo, een dorp met karakter
Melderslo is een dorp met ruim 1.100 inwoners, waarvan een groot deel ouder is dan 45 jaar. Het is een rustige woonkern, niet ver van Horst. Bewoners van de gemeente Horst aan de Maas geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,28, op basis van achttien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Geweldig leuke woon/leefomgeving", een ander is minder positief en noemt onder meer overlast en weinig sociale samenhang. Het aantal misdrijven in de buurt is met zestien per jaar relatief laag.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De grote supermarkt ligt op driehonderd meter afstand, en ook de basisschool De Brink zit om de hoek, op 125 meter. Voor de huisarts en apotheek moet je naar Horst, op ongeveer drie kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Melderslo, Massenweg, op 325 meter, met lijn 89 en 279. Het treinstation Horst-Sevenum ligt op 4,8 kilometer. De gemeente Horst aan de Maas biedt zo de nodige voorzieningen binnen handbereik.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is vastgesteld op €357.000, met peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 82% boven deze waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 57% gestegen, van €227.000 naar €357.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting door wegverkeer is 54 dB, boven de norm. Het funderingsrisico is laag, op basis van een bodem van zand. Wateroverlast bij hevige regen is laag, net als het overstromingsrisico. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Maas en Peel Makelaardij en Taxaties.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Rector Mulderstraat 1, Melderslo
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €649.000 ligt 82% boven de WOZ-waarde van €357.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 57% gestegen, van €227.000 naar €357.000. Het is aan jou om te beoordelen of de vraagprijs past bij wat de woning voor jou waard is.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?
Volgens de makelaar heeft de woning negen kamers, waarvan twee slaapkamers en twee badkamers. De woning heeft twee woonlagen en een inhoud van 685 kubieke meter. Er is een achtertuin en een zijtuin. De woning is in volle eigendom en heeft gedeeltelijk dubbel glas en een cv-ketel.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is D. Dit label zegt iets over de energiezuinigheid van de woning, maar niet direct over de bouwkundige staat. De woning heeft volgens de makelaar gedeeltelijk dubbel glas.
Hoe groot is het verschil tussen de BAG-registratie en de makelaar-opgave?
De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 265 vierkante meter, terwijl de makelaar 151 vierkante meter opgeeft. Ook het perceel verschilt: de BAG zegt 448 vierkante meter, de makelaar 616 vierkante meter. Het is aan jou om te bepalen welke oppervlakte voor jou het meest relevant is.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is laag, volgens de openbare risicodata op adresniveau. De bodem bestaat uit zand en de woning is gebouwd in 1967. Dit is een gebiedsindicatie en geen inspectie van de specifieke woning.
Hoe is de geluidssituatie rondom de woning?
De geluidsbelasting door wegverkeer is 54 dB, wat boven de geluidsnorm ligt. De geluidsbelasting door spoorweglawaai is 21 dB, wat niet boven de norm is. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, gebaseerd op openbare data. Het is aan jou om te bepalen of dit voor jou een probleem is.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De grote supermarkt ligt op 300 meter afstand en de basisschool De Brink op 125 meter. De huisarts en apotheek zijn in Horst, op ongeveer drie kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Melderslo, Massenweg, op 325 meter, met lijn 89 en 279. Het treinstation Horst-Sevenum ligt op 4,8 kilometer.
Hoe is de buurt Melderslo?
Melderslo is een dorp met ruim 1.100 inwoners, waarvan een groot deel ouder is dan 45 jaar. Bewoners van de gemeente Horst aan de Maas geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,28, op basis van achttien beoordelingen. Een bewoner noemt het een 'geweldig leuke woon/leefomgeving', een ander is minder positief. Het aantal misdrijven is zestien per jaar.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
Deze advertentie bevat wel woningdetails, zoals het aantal kamers, slaapkamers, badkamers en de oppervlakte. Er worden echter geen gegevens vermeld over bijvoorbeeld de staat van het onderhoud of de exacte ligging van de kamers. Deze informatie staat niet in de advertentie.





