Tussenwoning te koop: Welhaak 59, Delfzijl
KopenEemsdeltaTussenwoningenWelhaak 59

Welhaak 59

Oogstbuurt, Eemsdelta

€ 192.500
Buurt Oogstbuurt, DelfzijlBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Welhaak 59, Delfzijl

Deze tussenwoning aan de Welhaak in Delfzijl ademt de rust van een groene, ruime buurt. Met 97 m² woonoppervlak en een perceel van 213 m² is er binnen en buiten volop plek. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, al kun je met kleine aanpassingen nog winst boeken. De vraagprijs van €192.500 is marktconform voor een tussenwoning in deze regio. Vergelijk ook andere tussenwoningen in Eemsdelta.

Oogstbuurt

De Oogstbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en groen. De buurt telt 315 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de straat leeft. De buurt Oogstbuurt heeft een dorps karakter, maar ligt dicht bij de voorzieningen van Delfzijl.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Lidl, op een kwartier lopen. De kinderen fietsen naar Kindcentrum de Rietpluim, dat om de hoek ligt. Voor de boodschappen is er ook Jumbo en SPAR express in de buurt. De gemeente Eemsdelta biedt verder scholen als obs De Optimist en Basisschool Ravelijn, allemaal op loop- of fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Witte Woningmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 192.500
Prijs per m²€ 1.985
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte213m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtOogstbuurt
WijkTuikwerd
GemeenteEemsdelta

Locatie

Welhaak 59, Delfzijl

Buurt statistieken

Gegevens uit Oogstbuurt

Inwoners315
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Lidl
Rijksweg 129
1229m
Jumbo
Jachtlaan 4-10
1473m
SPAR express
Farmsumerweg 60
1677m

Scholen

17 binnen 5 km

Kindcentrum de Rietpluim
Basisonderwijs · 208 leerlingen
213m
Rooms Katholieke Basisschool Onze Lieve Vrouwe Sterre der Zee
Basisonderwijs · 40 leerlingen
1270m
obs De Optimist
Basisonderwijs · 276 leerlingen
1294m

Veelgestelde vragen

Over Welhaak 59, Delfzijl

Welk energielabel heeft Welhaak 59?

De woning aan Welhaak 59 in Delfzijl heeft energielabel C.

Is €192.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €192.500 is marktconform voor een tussenwoning van 97 m² met een perceel van 213 m² in Delfzijl. De woning heeft energielabel C, wat redelijk zuinig is. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een eerlijke prijs voor een woning die direct bewoonbaar is.

Hoe is de buurt Oogstbuurt om in te wonen?

De Oogstbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen met kinderen, en de sfeer is dorps en gemoedelijk. De buurt heeft weinig criminaliteit (9 misdrijven) en is veilig. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Delfzijl ligt op 3,5 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit. Vanaf daar kun je naar Groningen en andere steden reizen.