Geneinde 19

Itteren, Maastricht

€ 325.000
Buurt Itteren, MaastrichtBuurt
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Itteren

Aan het Geneinde in Itteren, een dorp aan de Maas binnen de gemeente Maastricht, staat deze twee-onder-één-kapwoning uit 1905. Met een woonoppervlak van 203 m² is dit een royale woning, flink groter dan het buurtgemiddelde van 125 m². De vraagprijs van €325.000 ligt scherp ten opzichte van het gemiddelde van €352.600 voor twee onder een kapwoningen in Maastricht. Het energielabel is D.

De woning zelf

De woning heeft een woonoppervlak van 203 m² volgens de BAG-registratie en staat op een perceel van 429 m². Het bouwjaar is 1905. De makelaar vermeldt geen nadere details over de indeling of het aantal kamers. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten.

Een dorp aan de Maas

Itteren is een klein dorp met ongeveer 920 inwoners, waar relatief veel 65-plussers wonen. Bewoners van de gemeente Maastricht geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,45, op basis van 37 beoordelingen. Een bewoner noemt het "gwn fantastisch" en waardeert de voorzieningen, terwijl een ander aangeeft dat veel woningen "slecht, vochtig en tochtig" zijn. Het is een rustige buurt Itteren met een dorps karakter.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dichtstbijzijnde supermarkt is Jan Linders op ongeveer 1,9 km, gevolgd door Albert Heijn op 2,1 km. Basisschool Franciscus ligt op 1,9 km en de huisartsenpraktijk Wiertz in Bunde op 2,2 km. De bushalte Itteren, Geneinde ligt op 100 meter en wordt bediend door lijn 9. Het treinstation Bunde is op 2,3 km afstand. De gemeente Maastricht biedt daarmee redelijke voorzieningen voor het dagelijks leven. Voor dit adres zijn er wel risico-indicaties op gebiedsniveau. De geluidsbelasting van wegverkeer is 62 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is gemiddeld, mede omdat de woning in 1905 op kleigrond is gebouwd. Het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld en hittestress is laag, maar neemt naar verwachting toe naar gemiddeld in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Pooters Makelaardij op Pararius.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
Aangeboden sinds29 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 325.000
Prijs per m²€ 1.601
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 491.000

Energie

EnergielabelD
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte184 m²
ObjectoppervlakteKadaster203 m²
Perceeloppervlakte429 m²
Inhoud651 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers5
Slaapkamers4
Badkamers1
Woonlagen3

Bouw

Soort woningEengezinswoning, geschakelde woning
Bouwjaar1905
Type omgevingNabij het openbaar vervoer Nabij een school

Buitenruimte

TuinAchtertuin (225 m²)
Ligging tuinNoorden
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Geneinde 19, Maastricht

Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de buurt?

De vraagprijs is €325.000. Dat is scherp ten opzichte van de gemiddelde vraagprijs van €352.600 voor koopwoningen in de buurt. Per vierkante meter ligt de prijs op €1.601, terwijl het buurtgemiddelde €2.835 per m² is. De woning is met 203 m² aanzienlijk groter dan het gemiddelde van 125 m² in de buurt.

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De advertentie vermeldt geen aantal kamers, slaapkamers of badkamers. Ook de indeling van de woning is niet beschreven. Het woonoppervlak is 203 m² volgens de BAG-registratie, op een perceel van 429 m². Meer details over de indeling staan niet in de advertentie.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. De woning is in 1905 gebouwd op kleigrond, wat mogelijk houten palen of een ondiepe fundering betekent. Daarnaast valt het postcodegebied in een KCAF-aandachtsgebied, waar 69% van de panden vóór 1970 is gebouwd. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt van Geneinde 19?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Jan Linders op 1,9 km, gevolgd door Albert Heijn op 2,1 km. Basisschool Franciscus ligt op 1,9 km en de huisartsenpraktijk Wiertz in Bunde op 2,2 km. De bushalte Itteren, Geneinde ligt op 100 meter en wordt bediend door lijn 9. Het treinstation Bunde is op 2,3 km afstand.

Hoe is de buurt Itteren om in te wonen?

Itteren is een klein dorp met ongeveer 920 inwoners, waarvan 29% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Maastricht geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,45. Een bewoner noemt het "gwn fantastisch" en waardeert de voorzieningen, terwijl een ander aangeeft dat veel woningen "slecht, vochtig en tochtig" zijn. Het is een rustige buurt met een dorps karakter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is D. Dit betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. In de buurt heeft 40% van het koopaanbod een A+ label of beter, terwijl 20% een D-label of lager heeft. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning.