Twee-onder-één-kap te koop: Parallelweg 69, Valkenburg

Parallelweg 69

Broekhem Noord, Valkenburg aan de Geul

€ 459.000
Buurt Broekhem Noord, ValkenburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 191m²
191m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 391m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Broekhem Noord

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Parallelweg in Valkenburg ademt een fijne, ruime sfeer. Met 191 m² woonoppervlak en een perceel van 282 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1976 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €459.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Valkenburg aan de Geul.

Broekhem Noord: een rustige, groene buurt

De woning ligt in buurt Broekhem Noord, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 1300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige omgeving zien.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 5 minuten lopen, of bij Jan Linders en Aldi, beide op loopafstand. Basisscholen zijn er in de omgeving, zoals Basisschool Hulsberg en Openbare basisschool Berg, op ongeveer 30 minuten lopen. Het station van Valkenburg is om de hoek, op 10 minuten lopen. De gemeente Valkenburg aan de Geul biedt een mooie mix van natuur en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zekerheuts Makelaardij | Hulsberg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 459.000
Prijs per m²€ 2.403
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte282m²
Bouwjaar1976
EnergielabelE
BuurtBroekhem Noord
WijkValkenburg
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Parallelweg 69, Valkenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Broekhem Noord

Inwoners1.325
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Irmengard Passage 3
391m
Jan Linders
Walramplein 26
645m
Aldi
Koningswinkelstraat 2-4-6
744m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
3029m
Openbare basisschool Berg
Basisonderwijs · 213 leerlingen
3129m
Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
3823m

Veelgestelde vragen

Over Parallelweg 69, Valkenburg

Welk energielabel heeft Parallelweg 69?

De woning aan Parallelweg 69 in Valkenburg heeft energielabel E.

Is €459.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €459.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 191 m² in Valkenburg. De prijs per m² ligt rond de €2.403, wat gebruikelijk is voor dit type woning in de regio. Houd wel rekening met energielabel E, wat invloed kan hebben op de maandlasten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 800 meter van het treinstation van Valkenburg, dus op loopafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn op 400 meter.

Wat voor type buurt is Broekhem Noord?

Broekhem Noord is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een matig stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 1109 adressen per km².

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Basisschool Hulsberg (3 km), Openbare basisschool Berg (3,1 km) en Basisschool Ummer Clumme (3,8 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Valkenburg of Maastricht.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is dan nieuwere woningen. Je kunt hogere stookkosten verwachten.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 282 m² groot, waarvan de woning 191 m² beslaat. De tuin is ruim genoeg voor een gezin. De exacte indeling en ligging van de tuin kun je het beste zelf bekijken.

Zekerheuts Makelaardij | Hulsberg
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Zekerheuts Makelaardij | Hulsberg
zekerheuts.nl