Twee-onder-één-kap te koop: Sophialaan 14, Ermelo
KopenErmelo2-onder-1-kapwoningenSophialaan 14

Sophialaan 14

Ermelo - Noord, Ermelo

€ 675.000
Buurt Ermelo - Noord, ErmeloBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Ermelo-Noord

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Sophialaan ademt de sfeer van een groene, rustige woonwijk. Met 111 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 458 m² is het een fijn thuis voor wie van buitenruimte houdt. De woning uit 1956 heeft energielabel C. De vraagprijs van €675.000 ligt 20% onder het buurtgemiddelde van €847.900, wat deze woning scherp geprijsd maakt. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Ermelo.

Buurt Ermelo - Noord

Ermelo-Noord is een gewilde buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Twee bewoners geven de buurt een 9,19. Een van hen zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "een fijne veilige buurt." De buurt telt ruim 3000 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Meer weten? Lees verder over de buurt Ermelo - Noord.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (773 m) of de Aldi (846 m). Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de PCBS Irene (1,1 km) en PCBS Margriet (1,4 km). Het station van Ermelo is tien minuten lopen (1,3 km). De gemeente Ermelo biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vinke Veluwe Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 675.000
Prijs per m²€ 6.081
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte458m²
Bouwjaar1956
EnergielabelC
GemeenteErmelo
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Sophialaan 14, Ermelo

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.4
Jennifer
14-04-2025
Goed!

Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand

9.0
MC
20-01-2025
Als een warme omhelzing

Het is een fijne veilige buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Ermelo - Noord

Inwoners3.040
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Ermelo - Noord

Woningvoorraad1.345
Gem. WOZ-waarde€ 643.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Burg. Langmanstraat 2
773m
Aldi
Stationsstraat 94
846m
Lidl
Garsteland 4
957m

Scholen

42 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Irene
Basisonderwijs · 101 leerlingen
1112m
Het Emaus College
Speciaal onderwijs · 140 leerlingen
1323m
Protestants Christelijke Basisschool Margriet
Basisonderwijs · 180 leerlingen
1404m

Veelgestelde vragen

Over Sophialaan 14, Ermelo

Welk energielabel heeft Sophialaan 14?

De woning aan Sophialaan 14 in Ermelo heeft energielabel C.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 ligt 20% onder het gemiddelde van €847.900 in de buurt. De woning is met 111 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 171 m², maar heeft een royale tuin van 458 m². De prijs per m² is daardoor relatief gunstig.

Hoe is de buurt Ermelo-Noord om in te wonen?

Ermelo-Noord scoort een 9,19 op basis van twee bewonersreviews. Bewoners waarderen de rust, veiligheid en de nabijheid van voorzieningen. Het is een groene wijk met veel eengezinswoningen en een gemêleerde bevolking.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je PLUS (773 m), Aldi (846 m), Lidl (957 m) en Albert Heijn (1,1 km). Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Zijn er scholen in de omgeving?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals PCBS Irene (1,1 km) en PCBS Margriet (1,4 km). Ook is er voortgezet speciaal onderwijs met Het Emaus College (1,3 km).

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation van Ermelo ligt op 1,3 km afstand, ongeveer tien minuten lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het energieverbruik gemiddeld is voor een woning uit 1956. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag.

Vinke Veluwe Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Vinke Veluwe Makelaars
vinkeveluwe.nl
Bekijk
Vinke Veluwe Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Vinke Veluwe Makelaars
funda.nl
Bekijk
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Ermelo - Noord

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appSophialaan 14, Ermelo
Bekijk