Twee-onder-één-kap te koop: Voorstraat 112, Poeldijk
KopenWestland2-onder-1-kapwoningenVoorstraat 112

Voorstraat 112

Poeldijk Noord, Westland

€ 950.000
Buurt Poeldijk Noord, PoeldijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 209m²
209m² woonoppervlakte
Jumbo op 363m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Poeldijk

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Voorstraat ademt historie. Het bouwjaar 1871 geeft het pand een authentieke uitstraling, met royale afmetingen: 209 m² woonoppervlak op een perceel van 510 m². De woning heeft energielabel C, wat voor een huis van deze leeftijd redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €950.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van dit formaat en karakter in Poeldijk is het marktconform. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Westland voor vergelijkbaar aanbod.

Poeldijk Noord: rustig en groen

De buurt Poeldijk Noord is een rustige woonwijk, zoals blijkt uit de beoordelingen. Een bewoner zegt: "Rustige buurt" en noemt voldoende speelgelegenheid voor kinderen. Een ander vult aan: "Directe buren heb ik goed contact mee. Verder allemaal aardige mensen." De buurt telt zo'n 2770 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een typische eengezinswijk: 79% van de woningen is eengezinswoning. Meer weten? Lees verder over de buurt Poeldijk Noord.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die om de hoek ligt. Ook een Albert Heijn is op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere scholen in de buurt: basisschool De Nieuwe Weg en de openbare Daltonschool Poeldijk zijn beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met ISW Irenestraat op vijf minuten lopen. De gemeente Westland biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder RE/MAX De Vastgoedspecialist. Het is een woning die op verschillende platforms te vinden is, dus je hebt een goed beeld van het aanbod.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 4.545
Woonoppervlakte209m²
Perceeloppervlakte510m²
Bouwjaar1871
EnergielabelC
BuurtPoeldijk Noord
WijkPoeldijk
GemeenteWestland

Locatie

Voorstraat 112, Poeldijk

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.6
Jos
25-09-2025
Leuke buurt.

Directe buren heb ik goed contact mee. Verder allemaal aardige mensen.

7.1
Jos Van Dijk
20-10-2023
Rustige buurt

Rustig. Te weinig groenonderhoud te weinig parkeerplaatsen. Hier en daar is de stoep zeer ongelijk. Moet nodig wat aan gedaan worden . Wel genoeg speel gelegenheid voor kinderen. Geen uitgaansleven

Buurt statistieken

Gegevens uit Poeldijk Noord

Inwoners2.770
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Jumbo
Rijsenburgerweg 28
363m
Albert Heijn
Dijkstraat 102
1508m
Jumbo
De Raaphorst 4
2315m

Scholen

45 binnen 5 km

ISW Irenestraat
Voortgezet onderwijs · 459 leerlingen
538m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
619m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
654m

Veelgestelde vragen

Over Voorstraat 112, Poeldijk

Welk energielabel heeft Voorstraat 112?

De woning aan Voorstraat 112 in Poeldijk heeft energielabel C.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar gezien het woonoppervlak van 209 m² en het ruime perceel van 510 m² is het marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Poeldijk. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1871. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de buurt Poeldijk Noord om in te wonen?

Poeldijk Noord wordt ervaren als een rustige buurt, met aardige buren en voldoende speelgelegenheid voor kinderen. Er zijn wel wat klachten over parkeerplaatsen en stoeponderhoud. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals WSKO Basisschool De Nieuwe Weg en Openbare Daltonschool Poeldijk liggen op ongeveer 600 meter. Voor voortgezet onderwijs is ISW Irenestraat op 500 meter afstand. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,5 kilometer afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of auto ben je er in ongeveer 20 minuten. Voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto of fiets dus nodig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is voor een huis uit 1871. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar niet zo laag zijn als bij nieuwbouwwoningen met label A.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Jumbo ligt op 363 meter, dus om de hoek. Ook een Albert Heijn is op 1,5 kilometer afstand. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.