Twee-onder-één-kap te koop: Zuideruitweg 1, Wijdenes

Zuideruitweg 1

Wijdenes, Drechterland

€ 610.000
Buurt Wijdenes, WijdenesBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Wijdenes

Deze woning uit 1920 combineert oude charme met moderne zuinigheid: energielabel A+. Met 187 m² woonoppervlak en een perceel van 645 m² is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €610.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Drechterland.

Wijdenes: rustig dorp aan het Markermeer

Wijdenes is een klein dorp met 1335 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (94%). De buurt is rustig en groen, met veel gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van gemoedelijkheid. De buurt Wijdenes biedt een dorps karakter.

Het dagelijks leven in Wijdenes

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar of Albert Heijn, beide op ruim 4 km afstand. Basisschool Roelof van Wienesse zit om de hoek, op 1 km. De gemeente Drechterland biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand (0,7 km).

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 610.000
Prijs per m²€ 3.262
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte645m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA+
BuurtWijdenes
WijkWijdenes
GemeenteDrechterland

Locatie

Zuideruitweg 1, Wijdenes

Buurt statistieken

Gegevens uit Wijdenes

Inwoners1.335
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Vomar
Twijver 48
4308m
Albert Heijn
Stan Kentonhof 88
4502m
Albert Heijn
Aagje Dekenplein 29
5185m

Scholen

4 binnen 5 km

Roelof van Wienesse
Basisonderwijs · 84 leerlingen
972m
obs Jan Luyken
Basisonderwijs · 64 leerlingen
2336m
Jozefschool
Basisonderwijs · 290 leerlingen
4180m

Veelgestelde vragen

Over Zuideruitweg 1, Wijdenes

Welk energielabel heeft Zuideruitweg 1?

De woning aan Zuideruitweg 1 in Wijdenes heeft energielabel A+.

Is €610.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €610.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 187 m² met energielabel A+ in Wijdenes. De woning heeft een groot perceel van 645 m² en een bouwjaar van 1920, wat karakter geeft. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de combinatie van grootte, energiezuinigheid en locatie.

Hoe zuinig is energielabel A+ in de praktijk?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en lage energiekosten heeft. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Wat is de ligging van Wijdenes?