Vrijstaande woning te koop: Asserstraat 93, Zuidvelde

Asserstraat 93

Zuidvelde, Noordenveld

€ 1.100.000
Buurt Zuidvelde, ZuidveldeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 199m²
199m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zuidvelde

Deze vrijstaande woning aan de Asserstraat 93 in Zuidvelde ademt rust en karakter. Het huis uit 1900 combineert historische uitstraling met een moderne woonoppervlakte van 199 m². Het perceel van maar liefst 3250 m² biedt ongekende vrijheid en privacy. Met een vraagprijs van €1.100.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning met zoveel grond en karakter in deze prijsklasse is het marktconform. Bekijk ook de vrijstaande woningen in Noordenveld voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Zuidvelde

Zuidvelde is een klein, rustig dorp in de gemeente Noordenveld. Met slechts 75 inwoners is het een hechte gemeenschap waar rust en ruimte centraal staan. De bevolking bestaat voornamelijk uit ouderen: 30% is 65 jaar of ouder, en 30% is tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn geen kinderen onder de 15 jaar in de buurt. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (94%) en koopwoningen (91%). De omgevingsadressendichtheid is zeer laag (16 adressen per km²), wat de landelijke sfeer benadrukt. Meer weten over de buurt Zuidvelde?

Leven in de straat

Het dagelijks leven in Zuidvelde is er een van rust en eenvoud. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS of Poiesz, beide op ongeveer 2,5 km afstand, een kort ritje met de auto of een mooie wandeling. Kinderen gaan naar de Openbare Basisschool de Elsakker (1,6 km) of de Dr. Nassau College locatie Noord-Drenthe Norg (2,3 km) voor voortgezet onderwijs. De dichtstbijzijnde huisartsenpraktijk is op 2,7 km. De gemeente Noordenveld biedt een overzicht van alle voorzieningen in de regio.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KIEN wijkmakelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 5.528
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte3250m²
Bouwjaar1900
BuurtZuidvelde
WijkNorg
GemeenteNoordenveld

Locatie

Asserstraat 93, Zuidvelde

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidvelde

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Westeind 3
2502m
Poiesz
Brinkhofweide 6
2520m
Albert Heijn
Rondgang 20
6146m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Elsakker
Basisonderwijs · 51 leerlingen
1626m
Dr. Nassau College locatie Noord-Drenthe Norg
Voortgezet onderwijs · 191 leerlingen
2291m
Openbare Basisschool De Hekakker
Basisonderwijs · 229 leerlingen
2291m

Veelgestelde vragen

Over Asserstraat 93, Zuidvelde

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar gezien het enorme perceel van 3250 m² en de woonoppervlakte van 199 m² is het marktconform voor een vrijstaande woning in deze staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Zuidvelde?

Zuidvelde is een landelijk gelegen dorp. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto voor openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde grote supermarkt is op 2,5 km, goed bereikbaar met de fiets of auto.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1900?

Een woning uit 1900 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak, isolatie en installaties. Het energielabel is niet bekend, maar oudere woningen hebben vaak een lager label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen 5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool de Elsakker op 1,6 km. Voor voortgezet onderwijs is Dr. Nassau College locatie Noord-Drenthe Norg op 2,3 km. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Hekakker en Kindcentrum SPEEL en LEER.

Hoe is de veiligheid in Zuidvelde?

Zuidvelde is een zeer rustige buurt. In de CBS-data worden slechts 2 misdrijven geregistreerd, wat duidt op een lage criminaliteit. Het is een veilige omgeving om te wonen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlakte van 199 m² op een perceel van 3250 m². Het bouwjaar is 1900, dus het heeft een historisch karakter. Er is geen informatie over het aantal kamers of de indeling, maar de oppervlakte biedt veel mogelijkheden.

KIEN wijkmakelaar
Geen mail gevonden
Bekijk