Vrijstaande woning te koop: Beuningsestraat 8, Aerdt
KopenZevenaarVrijstaande woningenBeuningsestraat 8

Beuningsestraat 8

Buitengebied Aerdt, Zevenaar

€ 1.395.000
Buurt Buitengebied Aerdt, AerdtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 251m²
251m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Rijnstrangengebied

Deze vrijstaande woning uit 2018 ligt in het buitengebied van Aerdt, een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een woonoppervlak van 251 m² en een perceel van maar liefst 7303 m² is er volop plek om te leven, spelen en recreëren. De woning is energielabel A, dus zeer zuinig. De prijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Zevenaar.

Buitengebied Aerdt: rustig en kindvriendelijk

De buurt Buitengebied Aerdt is een rustige woonomgeving met vrijstaande woningen en voldoende parkeergelegenheid. Een bewoner zegt: "Mooi gelegen buurt met vrijstaande of 2 onder 1 kapwoningen met voldoende gratis parkeerplaatsen, gelegen in het Rijnstrangengebied met rust, ruimte en veel recreatieruimte en mogelijkheden." De buurt telt 655 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. Het is een plek waar je elkaar kent en waar verenigingen en een dorpshuis het sociale leven bepalen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op twee straten verder (ongeveer 1,9 km). Ook de PLUS en Aldi zijn op loopafstand (ruim 3,5 km). Basisschool 't Scathe ligt om de hoek (1,8 km), en IKC St. Martinus is ook dichtbij (2,5 km). De gemeente Zevenaar biedt een goede mix van landelijk wonen met voorzieningen binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mark Janssen Vastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 5.558
Woonoppervlakte251m²
Perceeloppervlakte7303m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtBuitengebied Aerdt
WijkAerdt
GemeenteZevenaar

Locatie

Beuningsestraat 8, Aerdt

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Hans Geurts
17-11-2024
Rustige woonbuurt met ruimte voor kinderen.

Mooi gelegen buurt met vrijstaande of 2 onder 1 kapwoningen met voldoende gratis parkeerplaatsen, gelegen in het Rijnstrangengebied met rust, ruimte en veel recreatieruimte en mogelijkheden. Vele verenigingen en een fijne gemeenschap. Duitsland ligt om de hoek en goede verbindingen naar Arnhem en Nijmegen. Een school ligt in Herwen op 1,6 km afstand, wij hebben geen winkels of Café wel een Dorpshuis waar veel activiteiten plaatsvinden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Aerdt

Inwoners655
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Coop
Dorpsplein 2
1879m
PLUS
Masiusplein 24
3571m
Aldi
Heerbaan 158
3694m

Scholen

18 binnen 5 km

Basisschool 't Scathe
Basisonderwijs · 165 leerlingen
1755m
IKC St. Martinus
Basisonderwijs · 147 leerlingen
2528m
IKC Sprankel
Basisonderwijs · 89 leerlingen
3001m

Veelgestelde vragen

Over Beuningsestraat 8, Aerdt

Welk energielabel heeft Beuningsestraat 8?

De woning aan Beuningsestraat 8 in Aerdt heeft energielabel A.

Is €1.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte (251 m²), het ruime perceel (7303 m²) en het energielabel A (zeer zuinig) is het marktconform. Het bouwjaar 2018 betekent dat de woning modern is en weinig onderhoud vergt. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is het leven in Buitengebied Aerdt?

Het is een rustige, kindvriendelijke buurt met veel ruimte. Bewoners waarderen de ligging in het Rijnstrangengebied, met volop recreatiemogelijkheden. Er zijn geen winkels of cafés in de directe omgeving, maar wel een dorpshuis met activiteiten. De dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) ligt op 1,9 km, en basisscholen zijn op loopafstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 3 km. Basisschool 't Scathe (1,8 km) en IKC St. Martinus (2,5 km) zijn de dichtstbijzijnde. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zevenaar of Arnhem, op 7 km afstand. Er is ook een kinderdagverblijf op 1,9 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7 km afstand. Dat is redelijk ver, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je waarschijnlijk aangewezen op de auto. De buurt is goed bereikbaar via de weg, met goede verbindingen naar Arnhem en Nijmegen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat komt door het bouwjaar 2018, waardoor isolatie en installaties modern zijn. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen afhankelijk van je gebruik.