Vrijstaande woning te koop: Bleukweg 6, Tilburg

Bleukweg 6

Buitengebied Gilzerbaan West, Tilburg

€ 1.275.000
Buurt Buitengebied Gilzerbaan West, TilburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1448m²
1448m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1924 ademt historie en biedt een zeldzame combinatie van ruimte en rust. Met een woonoppervlak van maar liefst 1448 m² en een perceel van 14842 m² is dit een buitenplaats in de stad. De prijs van €1.275.000 is marktconform voor een dergelijk object, zeker gezien de schaarste aan vrijstaande woningen in Tilburg.

Buitengebied Gilzerbaan West

De woning ligt in de buurt Buitengebied Gilzerbaan West, een landelijke omgeving met slechts 145 inwoners. Het is er stil en groen, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De buurt Buitengebied Gilzerbaan West is dunbevolkt en biedt veel privacy. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel ruimte.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, ligt op twee straten verder (ruim 2 km). Ook Lidl en PLUS zijn om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool Koolhoven (op loopafstand) en Kindcentrum Klinkers. Het voortgezet onderwijs is bereikbaar via het Beatrix College. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een paar kilometer afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.275.000
Prijs per m²€ 881
Woonoppervlakte1448m²
Perceeloppervlakte14842m²
Bouwjaar1924
EnergielabelF
BuurtBuitengebied Gilzerbaan West
WijkBuitengebied Tilburg Zuid-West
GemeenteTilburg

Locatie

Bleukweg 6, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Gilzerbaan West

Inwoners145
Mannen52%
Vrouwen52%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Dalempromenade 40
2276m
Lidl
Heyhoefpromenade 115
2338m
PLUS
Heyhoefpromenade 41
2466m

Scholen

28 binnen 5 km

Openbare Basisschool Koolhoven
Basisonderwijs · 537 leerlingen
1266m
Kindcentrum Klinkers
Basisonderwijs · 334 leerlingen
1508m
Beatrix College voor Mavo, Havo, Atheneum locatie Reeshof College
Voortgezet onderwijs · 361 leerlingen
1612m

Veelgestelde vragen

Over Bleukweg 6, Tilburg

Welk energielabel heeft Bleukweg 6?

De woning aan Bleukweg 6 in Tilburg heeft energielabel F.

Is €1.275.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.275.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 1448 m² en een perceel van 14842 m² in Tilburg. Het bouwjaar 1924 en energielabel F kunnen invloed hebben op de gebruikskosten, maar de unieke omvang en ligging rechtvaardigen de prijs. Vergelijkbare objecten in de regio zijn schaars.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is F, wat aangeeft dat de woning niet goed geïsoleerd is. Dit betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. Het is gebruikelijk bij oudere woningen uit 1924. Mogelijk kun je met isolatiemaatregelen het label verbeteren en energie besparen.