Vrijstaande woning te koop: Bocht Oosterdiep 56, Veendam
KopenVeendamVrijstaande woningenBocht Oosterdiep 56

Bocht Oosterdiep 56

Veendam en omgeving station, Veendam

€ 509.000
Buurt Veendam en omgeving station, VeendamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 244m²
244m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Poiesz op 447m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Bocht Oosterdiep in Veendam ademt historie. Het bouwjaar 1872 geeft het pand een authentieke uitstraling, met royale ruimtes en hoge plafonds. Met 244 m² woonoppervlak en een perceel van 384 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag ruim woont. De vraagprijs van €509.000 is marktconform voor een vrijstaand huis van dit formaat in Veendam. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Veendam.

De buurt: Veendam en omgeving station

De woning ligt in de buurt Veendam en omgeving station, een wijk met een mix van inwoners. De buurt telt zo'n 1880 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is rustig en dorps, met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Poiesz, om de hoek op 447 meter. Ook de Lidl (504 m) en Aldi (968 m) zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen is er IKC Hoi Pippeloi op 655 meter en Jenaplanschool In de manne op 815 meter. Het station van Veendam ligt op 1,4 km. De gemeente Veendam biedt verder een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar1 Internetmakelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 509.000
Prijs per m²€ 2.086
Woonoppervlakte244m²
Perceeloppervlakte384m²
Bouwjaar1872
EnergielabelG
BuurtVeendam en omgeving station
WijkVeendam-kern
GemeenteVeendam

Locatie

Bocht Oosterdiep 56, Veendam

Buurt statistieken

Gegevens uit Veendam en omgeving station

Inwoners1.880
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Poiesz
J.G. Pinksterstraat 10
447m
Lidl
J.G. Pinksterstraat 12
504m
Aldi
Beneden Oosterdiep 165
968m

Scholen

19 binnen 5 km

Gespecialiseerd KC Westerwinde
Speciaal onderwijs · 139 leerlingen
641m
IKC Hoi Pippeloi
Basisonderwijs · 64 leerlingen
655m
Margaretha Hardenbergschool (VSO)
Speciaal onderwijs · 140 leerlingen
692m

Veelgestelde vragen

Over Bocht Oosterdiep 56, Veendam

Welk energielabel heeft Bocht Oosterdiep 56?

De woning aan Bocht Oosterdiep 56 in Veendam heeft energielabel G.

Is €509.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €509.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 244 m² in Veendam. Het energielabel G betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de gemeente om een goed beeld te krijgen.

Wat betekent energielabel G voor mijn woonlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. De woning is slecht geïsoleerd, wat leidt tot hoge stookkosten. Een energieadvies kan inzicht geven in mogelijke verbeteringen.

Hoe is de buurt Veendam en omgeving station?

De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen. Het is een rustige wijk met voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het treinstation ligt op 1,4 km, wat handig is voor reizen naar Groningen of Leer.