Vrijstaande woning te koop: Cereskade 33, Stadskanaal
19 uur geleden ontdekt

Cereskade 33

Dideldom, Stadskanaal

€ 589.000
Buurt Dideldom, StadskanaalBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 161m²
161m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Cereskade in Stadskanaal ademt karakter met zijn bouwjaar 1920. Het huis heeft 161 m² woonoppervlak en staat op een ruim perceel van 1520 m², wat zeldzaam is in deze prijsklasse. De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Stadskanaal.

De buurt Dideldom

De woning ligt in de rustige buurt Dideldom, een wijk met veel eengezinswoningen en groen. Het is een kleine buurt met zo'n 440 inwoners, waarvan de meeste in koopwoningen wonen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Meer over de buurt Dideldom.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi of Lidl, beide op loopafstand. Voor de kinderen is er basisschool De Badde om de hoek, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het centrum van Stadskanaal is met de fiets snel te bereiken. De gemeente Stadskanaal biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaars & Assurantiekantoor Boekelo op Funda en Makelaardij Boekelo op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 3.658
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte1520m²
Bouwjaar1920
EnergielabelD
BuurtDideldom
WijkStadskanaal
GemeenteStadskanaal

Locatie

Cereskade 33, Stadskanaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Dideldom

Inwoners440
Mannen57%
Vrouwen43%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Parklaan 71-73
1326m
Lidl
Hoofdstraat 103
1792m
Jumbo
Beneluxlaan 6
2235m

Scholen

24 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Badde
Basisonderwijs · 38 leerlingen
172m
O.b.s. De Poolster
Basisonderwijs · 161 leerlingen
1085m
Kindcentrum De Klister
Basisonderwijs · 192 leerlingen
1158m

Veelgestelde vragen

Over Cereskade 33, Stadskanaal

Welk energielabel heeft Cereskade 33?

De woning aan Cereskade 33 in Stadskanaal heeft energielabel D.

Is €589.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 161 m² met een groot perceel in Stadskanaal. Het perceel van 1520 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe oud is de woning en wat is het energielabel?

De woning is gebouwd in 1920 en heeft energielabel D. Dat betekent dat er redelijke isolatie is, maar dat er mogelijk nog winst te behalen valt met bijvoorbeeld dubbel glas of een warmtepomp. Het is een karakteristiek pand met historische uitstraling.

Wat voor type woning is dit en hoeveel grond zit erbij?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 161 m² en een perceel van maar liefst 1520 m². Dat is een royale tuin. Het perceel biedt veel mogelijkheden voor een eigen tuin of zelfs een moestuin.