Vrijstaande woning te koop: De Bloemendaal 31, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschVrijstaande woningenDe Bloemendaal 31

De Bloemendaal 31

De Vutter, Den Bosch

€ 1.025.000
Buurt De Vutter, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 214m²
214m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Vutter

Deze vrijstaande woning aan De Bloemendaal 31 in 's-Hertogenbosch ademt rust en ruimte. Het perceel van maar liefst 1500 m² biedt een weelderige tuin en volop privacy. Met een woonoppervlak van 214 m² en energielabel A is dit een comfortabele en duurzame woning. De prijs van €1.025.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze klasse. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Den Bosch.

De Vutter: een landelijke oase

De Vutter is een kleine, rustige buurt met veel groen. De buurt De Vutter telt slechts 90 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte van het buitengebied ervaart. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op een kilometer afstand, of bij Albert Heijn of Lidl op twee kilometer. Basisschool De Pollenhof is op loopafstand, net als kinderdagverblijven. De gemeente Den Bosch biedt alle stedelijke voorzieningen op rijafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Boumij Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.025.000
Prijs per m²€ 4.790
Woonoppervlakte214m²
Perceeloppervlakte1500m²
Bouwjaar1980
EnergielabelA
BuurtDe Vutter
WijkEngelen
GemeenteDen Bosch

Locatie

De Bloemendaal 31, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit De Vutter

Inwoners90
Mannen44%
Vrouwen50%

Supermarkten

33 binnen 5 km

PLUS
Dien van Hemertstraat 1
1041m
Albert Heijn
Helftheuvelpassage 1
2003m
Lidl
Het Wielsem 15-19
2009m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool De Pollenhof
Basisonderwijs · 203 leerlingen
3331m
Openbare Basisschool De Lispeltuut Jenaplanschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
3384m
School met de Bijbel, De Zaaier
Basisonderwijs · 96 leerlingen
3514m

Veelgestelde vragen

Over De Bloemendaal 31, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft De Bloemendaal 31?

De woning aan De Bloemendaal 31 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel A.

Is €1.025.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning met 214 m² woonoppervlak, een perceel van 1500 m² en energielabel A in een rustige buurt als De Vutter is dit een marktconforme prijs. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van De Vutter?

De Vutter ligt landelijk, maar is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation van 's-Hertogenbosch ligt op 5,1 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1980?

Een woning uit 1980 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel en het dak. Met energielabel A is de isolatie waarschijnlijk al goed. Laat een bouwtechnische keuring doen om de staat van de woning te beoordelen.