Vrijstaande woning te koop: Dedemsvaartseweg-Noord 114, Lutten
KopenHardenbergVrijstaande woningenDedemsvaartseweg-Noord 114

Dedemsvaartseweg-Noord 114

Verspreide huizen Lutten-West, Hardenberg

€ 699.000
Buurt Verspreide huizen Lutten-West, LuttenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 276m²
276m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een ruim perceel

Deze vrijstaande woning uit 2006 staat in het buitengebied van Lutten, een dorp in de gemeente Hardenberg. Met 276 m² woonoppervlak en een perceel van 1380 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Hardenberg.

De buurt: Verspreide huizen Lutten-West

De buurt Verspreide huizen Lutten-West is een rustig buitengebied met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Het is een groene omgeving met veel ruimte. De buurt Verspreide huizen Lutten-West telt ongeveer 475 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op twee straten verder (ongeveer 2 km). Ook zijn er basisscholen in de buurt: Christelijke Basisschool De Fontein ligt op loopafstand (1,5 km) en De Kwinkslag en OBS De Regenboog zijn ook dichtbij. De gemeente Hardenberg biedt voorzieningen zoals een treinstation op 8 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lamberink aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 2.533
Woonoppervlakte276m²
Perceeloppervlakte1380m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Lutten-West
WijkLutten
GemeenteHardenberg

Locatie

Dedemsvaartseweg-Noord 114, Lutten

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Lutten-West

Inwoners475
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Herenstraat 19
1961m
Aldi
Erve Hamhuijs 1
4619m
Lidl
Markt 50
5694m

Scholen

10 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Fontein
Basisonderwijs · 145 leerlingen
1489m
De Kwinkslag
Basisonderwijs · 198 leerlingen
2188m
OBS De Regenboog
Basisonderwijs · 99 leerlingen
2188m

Veelgestelde vragen

Over Dedemsvaartseweg-Noord 114, Lutten

Welk energielabel heeft Dedemsvaartseweg-Noord 114?

De woning aan Dedemsvaartseweg-Noord 114 in Lutten heeft energielabel A.

Is de prijs van €699.000 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met 276 m² woonoppervlak en een perceel van 1380 m² in Lutten. Het energielabel A draagt bij aan lagere energiekosten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Lutten. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8 km afstand. Met de auto ben je snel op de grotere wegen. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. Christelijke Basisschool De Fontein ligt op 1,5 km, De Kwinkslag en OBS De Regenboog op 2,2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Hardenberg, op 6,4 km afstand.