Vrijstaande woning te koop: Diamantdijk 137, Roosendaal
KopenRoosendaalVrijstaande woningenDiamantdijk 137

Diamantdijk 137

Kortendijk C, Roosendaal

€ 615.000
Buurt Kortendijk C, RoosendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 179m²
42% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Roosendaal

Deze vrijstaande woning aan de Diamantdijk heeft een woonoppervlak van 179 m², flink ruimer dan het buurtgemiddelde. Met een perceel van 440 m² en een bouwjaar van 1977 is het een solide gezinswoning. De prijs van €615.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde koopwoning in de buurt (€519.000), maar dat past bij het formaat. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Roosendaal.

Kortendijk C: een rustige, groene buurt

De woning ligt in buurt Kortendijk C, een wijk met veel eengezinswoningen (87%) en een mix van gezinnen en ouderen. De enige buurtbewoner die een review achterliet, geeft een 5,25 en zegt: "Want voor kinderen is er geen plek om te spelen met vrienden buiten en je moet ver reizen naar de stad." De buurt heeft een park of plantsoen op loopafstand (0,3 km) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Het aantal misdrijven is met 131 relatief laag.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS (om de hoek, 866 m) of Aldi (968 m). Basisschool De Saffier (560 m) en O.L.V. van Fatima (726 m) zijn twee straten verder. Het treinstation van Roosendaal ligt op 3,3 km afstand. De gemeente Roosendaal biedt verder diverse voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 0,9 km en een restaurant op 1,2 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder C&R Makelaars B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 615.000
Prijs per m²€ 3.436
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte440m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtKortendijk C
WijkKortendijk
GemeenteRoosendaal

Locatie

Diamantdijk 137, Roosendaal

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.3
Abdel
10-05-2025
Vrij slecht

Want voor kinderen is er geen plek om te spelen met vrienden buiten en je moet ver reizen naar de stad

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortendijk C

Inwoners3.130
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Kortendijk C

Woningvoorraad1.479
Gem. WOZ-waarde€ 282.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Dijkcentrum 24
866m
Aldi
Dijkcentrum 41-43
968m
Aldi
Philipslaan 82
1161m

Scholen

34 binnen 5 km

KPO Basisschool De Saffier
Basisonderwijs · 176 leerlingen
560m
KPO Basisschool O.L.V. van Fatima
Basisonderwijs · 276 leerlingen
726m
Openbare Basisschool De Klimroos
Basisonderwijs · 411 leerlingen
1155m

Veelgestelde vragen

Over Diamantdijk 137, Roosendaal

Welk energielabel heeft Diamantdijk 137?

De woning aan Diamantdijk 137 in Roosendaal heeft energielabel C.

Is €615.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €615.000 ligt boven het gemiddelde van €519.000 in de buurt, maar de woning is met 179 m² ook 42% groter dan het buurtgemiddelde van 126 m². De prijs per m² is ongeveer €3.436, wat lager is dan het gemiddelde van €4.119 in de buurt. Daarmee lijkt de prijs marktconform voor een vrijstaande woning van dit formaat.

Hoe is de buurt Kortendijk C om in te wonen?

Kortendijk C is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Er is een park of plantsoen op 0,3 km afstand. Een bewoner geeft aan dat er weinig speelplekken voor kinderen zijn en dat je ver moet reizen naar de stad. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (131) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisscholen zoals KPO Basisschool De Saffier (560 m) en KPO Basisschool O.L.V. van Fatima (726 m). Ook Openbare Basisschool De Klimroos (1155 m) en KPO Basisschool De Vlindertuin (1258 m) zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,6 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een gemiddelde energiezuinigheid heeft. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet zo laag als bij een A-label. In de buurt heeft 66,7% van de koopwoningen label C en 33,3% een lager label.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Roosendaal ligt op 3,3 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is PLUS op 866 m, gevolgd door Aldi op 968 m. Ook Albert Heijn (1284 m) en nog een Aldi (1161 m) zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar.