Vrijstaande woning te koop: Dokter Rauppstraat 1A, Bergeijk
KopenBergeijkVrijstaande woningenDokter Rauppstraat 1A

Dokter Rauppstraat 1A

Kept en omgeving, Bergeijk

€ 600.000
Buurt Kept en omgeving, BergeijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 238m²
238m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 218m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Bergeijk

Deze vrijstaande woning aan de Dokter Rauppstraat staat in een rustige buurt van Bergeijk. Met 238 m² woonoppervlak en een perceel van 312 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1960 heeft energielabel D, wat betekent dat de stookkosten gemiddeld zijn. De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Bergeijk.

De buurt Kept e.o.

De buurt Kept e.o. is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 429 woningen is 83% eengezins en 64% is koop. De buurt telt 870 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een landelijke omgeving met een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Basisschool Prinses Beatrix ligt naast de deur, en ook De Regenboog en De Zonnesteen zijn dichtbij. Het centrum van Bergeijk met restaurants en een bibliotheek is op loopafstand. De gemeente Bergeijk biedt een prettige leefomgeving met veel voorzieningen.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vosters Makelaardij op Funda en Vosters Onroerend Goed B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 2.521
Woonoppervlakte238m²
Perceeloppervlakte312m²
Bouwjaar1960
EnergielabelD
BuurtKept en omgeving
WijkBergeijk ’t Hof
GemeenteBergeijk

Locatie

Dokter Rauppstraat 1A, Bergeijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Kept en omgeving

Inwoners870
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Elsenhof 50
218m
Albert Heijn
Burg Magneestraat 37
324m
Lidl
Meester pankenstraat 8
332m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 204 leerlingen
167m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 135 leerlingen
327m
Rooms Katholieke Basisschool De Zonnesteen
Basisonderwijs · 108 leerlingen
454m

Veelgestelde vragen

Over Dokter Rauppstraat 1A, Bergeijk

Welk energielabel heeft Dokter Rauppstraat 1A?

De woning aan Dokter Rauppstraat 1A in Bergeijk heeft energielabel D.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 238 m² in Bergeijk. De prijs per m² ligt rond de €2.521, wat gebruikelijk is voor deze buurt. Omdat er geen recente verkoopcijfers in de buurt zijn, is het verstandig om de prijs te vergelijken met andere vrijstaande woningen in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Bergeijk, een dorp in de provincie Noord-Brabant. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 18,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning met 238 m² woonoppervlak en een perceel van 312 m². Het bouwjaar is 1960 en het energielabel is D. De woning heeft dus een gemiddelde energiezuinigheid, wat betekent dat je rekening moet houden met redelijke stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Prinses Beatrix ligt op 167 meter, Basisschool De Regenboog op 327 meter en Rooms Katholieke Basisschool De Zonnesteen op 454 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een nabijgelegen stad, op 6,3 km afstand.

Hoe is de buurt Kept e.o.?

Kept e.o. is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft 870 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar het centrum van Bergeijk is op loopafstand. De sfeer is landelijk en kindvriendelijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1960. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag. Het is aan te raden om te kijken naar mogelijke isolatiemaatregelen om het label te verbeteren.