Vrijstaande woning te koop: Dorpsstraat 23, Hendrik-Ido-Ambacht

Dorpsstraat 23

Dorp, Hendrik-Ido-Ambacht

€ 2.375.000
Buurt Dorp, Hendrik-Ido-AmbachtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 765m²
765m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een statig vrijstaand huis met allure

Deze vrijstaande woning aan de Dorpsstraat in Hendrik-Ido-Ambacht ademt karakter en ruimte. Met een woonoppervlak van 765 m² en een perceel van 1810 m² is dit een woning die indruk maakt. Het bouwjaar 1870 geeft het pand een historische uitstraling, maar de vraagprijs van €2.375.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere vrijstaande woningen in Hendrik-Ido-Ambacht.

De buurt Dorp: rustig en groen

De buurt Dorp is een rustige wijk met veel groen en een mix van woningtypes. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,88. Een bewoner zegt: "Het is een leuke buurt met best wel aardige mensen. Er zijn meer oudere dan jongeren en veel christelijke." Een ander noemt: "Er zijn veel gezinnen met jonge kinderen, maar voor de rest is er weinig gezelligheid in buurt." De buurt telt 4880 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Ook de Lidl en Jumbo zijn om de hoek te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Stadhouder Willem III-school, die twee straten verder ligt, en Christelijk IKC De Meander op vijf minuten lopen. De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht biedt verder voldoende voorzieningen voor een comfortabel leven.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bremmer Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 juni 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.375.000
Prijs per m²€ 3.105
Woonoppervlakte765m²
Perceeloppervlakte1810m²
Bouwjaar1870
BuurtDorp
WijkCentrum
GemeenteHendrik-Ido-Ambacht

Locatie

Dorpsstraat 23, Hendrik-Ido-Ambacht

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.0
Sammy-Jo Ansems
29-08-2025
Christelijk

Het is een leuke buurt met best wel aardige mensen. Er zijn meer oudere dan jongeren en veel christelijke. Het is een wissel van Arm en rijk. De ene straat staan rijtjes huizen en dan paar meter verder staan er grote mooie huizen. Voor derest is er veel natuur en zelfs een grote natuur speeltuin alleen daar blijft het wel bij. Het onderwijs hier voor de basisschool is niet het beste er word niet veel gedaan en de juffen zelf onderschatten de leerlingen. De middelbare school is best verweg en de mbo/hbo scholen zijn al helemaal verweg. Aan de ene kant fijn want dan is het lekker rustig. Maar voor de scholieren wel eens vervelend vooral de mbo/hbo scholen

8.1
Lies
22-01-2025
Weinig sociale contacten in de buurt

Er zijn veel gezinnen met jonge kinderen, maar voor de rest is er weinig gezelligheid in buurt.

5.5
Linda
04-08-2023
Geen fijne buurt meer

Erg onrustig, hulpdiensten slecht bereikbaar, wel veel groen, winkels niet in de buurt, sinds de scheiding met het plastic is het erg onhygiënisch allemaal, qua veiligheid is er veel verbouwd maar eerder achteruit i.p.v vooruit gegaan.

Buurt statistieken

Gegevens uit Dorp

Inwoners4.880
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
Reeweg 88
614m
Lidl
Winkelcentrum De Schoof 68