Vrijstaande woning te koop: Dorpstraat 33, Leveroy

Dorpstraat 33

Leveroy, Nederweert

€ 429.000
Buurt Leveroy, LeveroyBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 191m²
191m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Leveroy

Deze vrijstaande woning uit 1932 staat in het rustige Leveroy, een dorp in de gemeente Nederweert. Met 191 m² woonoppervlak en een perceel van 670 m² biedt het huis veel ruimte. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €429.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Nederweert.

Leveroy: een dorp met voorzieningen op loopafstand

Leveroy is een kleine kern met ongeveer 895 inwoners. De buurt heeft een dorps karakter, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De omgeving is rustig, met een lage stedelijkheidsgraad. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt Leveroy kent een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

De basisschool Bs De Zonnehof ligt op een paar minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op ongeveer 3,8 km afstand, of bij Lidl en Aldi in de omgeving. Het dorp heeft een dorps karakter, met een restaurant op 2,3 km. De gemeente Nederweert biedt verdere voorzieningen op iets grotere afstand.

Aangeboden door Hendriks Makelaardij Weert

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Weert aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 429.000
Prijs per m²€ 2.246
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte670m²
Bouwjaar1932
EnergielabelF
BuurtLeveroy
WijkLeveroy
GemeenteNederweert

Locatie

Dorpstraat 33, Leveroy

Buurt statistieken

Gegevens uit Leveroy

Inwoners895
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Dorpstraat 91
3780m
Lidl
Schoolstraat 2
3807m
Aldi
Dorpstraat 22
3877m

Scholen

6 binnen 5 km

Bs De Zonnehof
Basisonderwijs · 83 leerlingen
131m
OBS De Verhalentuin
Basisonderwijs · 77 leerlingen
3390m
Basisschool Harlekijn
Basisonderwijs · 165 leerlingen
3981m

Veelgestelde vragen

Over Dorpstraat 33, Leveroy

Welk energielabel heeft Dorpstraat 33?

De woning aan Dorpstraat 33 in Leveroy heeft energielabel F.

Is €429.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €429.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 191 m² in Leveroy. Het bouwjaar 1932 en energielabel F kunnen invloed hebben op de stookkosten, maar de ruime oppervlakte en het perceel van 670 m² zijn pluspunten. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat de prijs redelijk is.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F duidt op een slechte energiezuinigheid. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, vooral in de winter. De exacte kosten hangen af van je gebruik en de huidige staat van de woning.

Hoe is de bereikbaarheid van Leveroy?

Leveroy ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De woning is goed bereikbaar via lokale wegen. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen moet je een paar kilometer reizen.