Vrijstaande woning te koop: Sint Antoniusstraat 6, Baexem
KopenLeudalVrijstaande woningenSint Antoniusstraat 6

Sint Antoniusstraat 6

Kern Baexem, Leudal

€ 467.500
Buurt Kern Baexem, BaexemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 215m²
215m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
SPAR op 368m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Sint Antoniusstraat in Baexem ademt rust en ruimte. Met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 583 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1989 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €467.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Leudal.

De buurt: Kern Baexem

De buurt Kern Baexem is een dorpse omgeving met 2.025 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. De sfeer is rustig en dorps, zonder dat er specifieke bewonersreviews zijn om te citeren.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit. Ook de basisschool Harlekijn is op loopafstand. Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder, naar Heythuysen of Horn. De gemeente Leudal biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huijers Vastgoed Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 467.500
Prijs per m²€ 2.174
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte583m²
Bouwjaar1989
EnergielabelC
BuurtKern Baexem
WijkBaexem
GemeenteLeudal

Locatie

Sint Antoniusstraat 6, Baexem

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Baexem

Inwoners2.025
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Dorpstraat 91
368m
Aldi
Dorpstraat 22
2812m
Jumbo
Dorpstraat 57b
2854m

Scholen

13 binnen 5 km

Basisschool Harlekijn
Basisonderwijs · 165 leerlingen
198m
Latasteschool
Speciaal onderwijs · 123 leerlingen
3010m
Sint Ursula Heythuysen
Voortgezet onderwijs · 471 leerlingen
3172m

Veelgestelde vragen

Over Sint Antoniusstraat 6, Baexem

Welk energielabel heeft Sint Antoniusstraat 6?

De woning aan Sint Antoniusstraat 6 in Baexem heeft energielabel C.

Is €467.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €467.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 215 m² met een perceel van 583 m² in Baexem. Het energielabel C en bouwjaar 1989 zijn gangbaar voor deze prijsklasse. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Baexem?

Baexem ligt in de gemeente Leudal, in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (305), wat past bij een rustig dorp.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 198 meter loopafstand vind je Basisschool Harlekijn, een basisschool met 165 leerlingen. Ook zijn er andere basisscholen en middelbare scholen binnen een straal van 5 km, zoals de Latasteschool (speciaal onderwijs) en Sint Ursula in Heythuysen.