Vrijstaande woning te koop: Geerweg 18-12, Ter Aar

Geerweg 18-12

Papenveer, Nieuwkoop

€ 119.900
Buurt Papenveer, Ter AarBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Papenveer

Deze vrijstaande woning aan de Geerweg in Ter Aar ademt rust. Met een woonoppervlak van 101 m² op een enorm perceel van 9832 m² is het een plek waar je echt tot jezelf komt. De woning uit 1960 vraagt om een eigenzinnige inrichting. De vraagprijs van €119.900 is aan de hoge kant, maar het perceel maakt het bijzonder. Vergelijk het aanbod met andere vrijstaande woningen in Nieuwkoop.

Buurt Papenveer

Papenveer is een kleine, rustige buurt in het buitengebied van Ter Aar. Het is er groen en stil. De bewoners zijn gemêleerd: er wonen zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (85%) en bijna allemaal eengezinswoningen. De buurt Papenveer heeft een lage bebouwingsdichtheid, wat bijdraagt aan het ruime gevoel.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in de omliggende dorpen. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op een kwartier lopen. Ook de Coop is om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is IKC De Poel Langeraar twee straten verder, en SWS De Veenvogel op loopafstand. De gemeente Nieuwkoop biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en een park, beide op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vastiva op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 119.900
Prijs per m²€ 1.187
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte9832m²
Bouwjaar1960
BuurtPapenveer
WijkKern Papenveer
GemeenteNieuwkoop

Locatie

Geerweg 18-12, Ter Aar

Buurt statistieken

Gegevens uit Papenveer

Inwoners1.215
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

SPAR
De Strooplikker 19
1215m
Coop
Dorpsstraat 9
1907m
Aldi
Westkanaalweg 100
3422m

Scholen

7 binnen 5 km

IKC De Poel Langeraar
Basisonderwijs · 265 leerlingen
1445m
SWS De Veenvogel
Basisonderwijs · 324 leerlingen
1640m
Daltonschool De Diamant
Basisonderwijs · 216 leerlingen
3763m

Veelgestelde vragen

Over Geerweg 18-12, Ter Aar

Is €119.900 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €119.900 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 101 m² uit 1960. Het bijzondere is het perceel van 9832 m², dat veel waarde toevoegt. Vergelijkbare woningen in de regio hebben vaak een kleiner perceel. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat je zoekt: woonruimte of grond.

Hoe is de bereikbaarheid van Papenveer?

Papenveer ligt in het buitengebied van Ter Aar. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (211), wat aangeeft dat het er rustig is. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je op de fiets of auto aangewezen.

Wat kun je verwachten van de buurt Papenveer?

Papenveer is een kleine, rustige buurt met veel groen. Er wonen ongeveer 1215 mensen, verdeeld over gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (85%) en eengezinswoningen (97%). Het is er veilig: in de buurt werden 43 misdrijven geregistreerd. De stedelijkheid is laag (5), dus je woont er landelijk.